23846
۲۶ شهریور ۱۳۹۶
بنا داریم شرایط تحصیل کودکان بازمانده از تحصیل را در شهر فراهم کنیم.

حضور کودکان بازمانده از تحصیل تهرانی به مدارس

بر اساس برنامه ریزی انجام شده با وزارت آموزش و پرورش شهر تهران و سایر بخش ها، کودکان بازمانده از تحصیل تهرانی به مدرسه خواهند رفت.

به گزارش کودک پرس ،

الهام فخاری
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده با وزارت آموزش و پرورش شهر تهران و سایر بخش ها، کودکان بازمانده از تحصیل تهرانی به مدرسه خواهند رفت.

الهام فخاری با اشاره به اینکه رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در هفته آینده مشخص خواهد شد، اظهار کرد: در حال حاضر اعضاء هیئت امناء ستاد شورایاری‌ها فعالیت خود را آغاز کرده ‌اند.

وی تصریح کرد: بعد از مشخص شدن رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها گزارشی از وضعیت اعتبارات ستاد ارائه خواهد شد و مشخص شود که ستاد در دوره گذشته چه اعتباری را داشته و با چه خزانه‌ای به شورای بعد تحویل شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بیان کرد: یکی از مسائلی که در دوره پنجم به طور ویژه به آنها پرداخته خواهد شد وضعیت کودکان کار و خیابانی است که در همین زمینه باید طرح جامعی تهیه کرد.

فخاری افزود: در این بخش می‌توان از ظرفیت سازمان های مردمی فعال در حوزه کودکان کار و خیابانی استفاده کرد ضمن اینکه طرح های مقطعی برای رفع پدیده کودکان کار و خیابانی مفید نخواهد بود.

وی اضافه کرد: موضوع کودکان بازمانده از تحصیل از مواردی است که به طور جدی در دستور کمیسیون مربوطه قرار دارد و در همین زمینه بنا داریم شرایط تحصیل کودکان بازمانده از تحصیل را در شهر فراهم کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: در حال حاضر نیز بسیاری از کودکان کار و خیابانی از اتباع بیگانه هستند که در این زمینه نیز باید تمهیداتی در نظر گرفته شود.

 

منبع: تسنیم

 

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار