برگزاری کارگاه «جمعه صمیمانه با خانواده» در فرهنگسرای خانواده

به گزارش کودک پرس ، کارگاه «جمعه صمیمانه با خانواده» روز جمعه ۱۱ تیرماه ساعت ۱۰ در فرهنگسرای خانواده برگزار می شود. این برنامه با هدف گسترش فرهنگ آرامش و مهربانی در روابط فردی، اجتماعی و خانواده به موضوعاتی چون «صمیمیت های زندگی زناشویی همراه با تمرین و بازی» و «کافه بازی ویژه کودکان ۱ […]

به گزارش کودک پرس ، کارگاه «جمعه صمیمانه با خانواده» روز جمعه ۱۱ تیرماه ساعت ۱۰ در فرهنگسرای خانواده برگزار می شود. این برنامه با هدف گسترش فرهنگ آرامش و مهربانی در روابط فردی، اجتماعی و خانواده به موضوعاتی چون «صمیمیت های زندگی زناشویی همراه با تمرین و بازی» و «کافه بازی ویژه کودکان ۱ تا ۷ سال» با حضور نرگس لطفی، روانشناس و تسهیل گر و فاطمه اسماعیلی، کارشناس تکنولوژی آموزشی اختصاص دارد.

خانواده مهم ترین نهادی است که می‌تواند نیازهای عاطفی افراد را برطرف کند وقتی صمیمیت در میان اعضای خانواده افزایش پیدا کند نشاط و آرامش در خانواده بیشتر و باعث ایجاد تمرکز و مدیریت صحیح در برابر بروز مشکلات احتمالی می شود و شاهد شور و اشتیاق زندگی، روابط سالم، تعاملات مثبت و تجربه صمیمیت و تقویت احساس عشق، اطمینان و امنیت در بین اعضای خانواده هستیم.
کارگاه «جمعه صمیمانه با خانواده» با ظرفیت محدود ۴۰ نفر برگزار می شود و علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره تلفن ۸۸۷۱۲۸۳۹ و ۰۹۲۲۰۲۷۶۱۶۷ تماس بگیرند.

منبع:فارس