موقعیت فعلی شما : خانه/آموزش و تحصیل/کودک پلاس
22588
۰۷ شهریور ۱۳۹۶

نسل جدید کتاب‌های آموزشی کانون زبان ایران

بسته‌ی جدید آموزشی به همت کارشناسان دفتر معاونت پژوهش و برنامه ریزی تهیه شده و بعد از گذشت 13 سال از آخرین تغییر در محتوای آموزشی مقطع Elementary وارد سیستم آموزشی کانون زبان می‌شود.

به گزارش کودک پرس ،بسته‌ی جدید آموزشی مقطع Elementary با رویکردی جدید از پاییز امسال در نظام آموزشی کانون زبان ایران وارد می‌شود و نخست در مراکز آموزشی استان تهران مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی کانون زبان، این بسته  با هجاهای ترکیبی موضوع‌محور و فعالیت‌مدار و نیز رویکرد آموزشی ارتباط‌محور تهیه شده است و از ویژگی‌های مهم این بسته‌ی آن می‌توان به بخش‌های مربوط به تمرین‌های شنیداری و گفتاری اشاره کرد.

محتوا و ساختار این بسته‌ی آموزشی نیز متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی تهیه شده است.

همچنین ایجاد تغییر‌های عمده در روش تدریس و نظام ارزشیابی عملکرد زبان‌آموزان در طول ترم از دیگر نکات قابل توجه در این بسته‌ی آموزشی است.

در همین حال روش تدریس جدید نیز به گونه‌ای است که آزادی عمل بیشتری را برای بروز خلاقیت مدرسان فراهم می‌کند. نظام جدید ارزشیابی کلاسی نیز بر اساس شاخص‌هایی دقیق تعریف شده است و هماهنگی بیشتری را در این زمینه به‌وجود می‌آورد.

 

این بسته‌ی آموزشی در مرحله‌ی بعد، از زمستان 96 در مراکز آموزشی کانون زبان ایران در سراسر کشور نیز مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار