فارس/ برگزاری سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان از برگزاری سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در تیر ماه ۱۴۰۰به میزبانی استان فارس خبر داد.

به گزارش کودک پرس ،صبح امروز صدیقه عبداللهی با اعلام این خبر گفت: همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در راستای پرورش مبانی هویت ایران اسلامی در کودکان به خصوص کودکان دوره پیش دبستانی و با هدف ترویج فرهنگ اسلامی، ایرانی، تقویت و انسجام هویت ایران اسلامی و پیوند هرچه بیشتر کودکان با انقلاب اسلامی و هویت ملی، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۶و ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۰ با مدیریت اجرایی اداره کل آموزش و پرورش استان  فارس  برگزار می گردد.

 وی تصریح کرد: علا قه مندان می توانند آثار خود را در قالب مقاله، فیلم کوتاه و  پویانمایی ،بازی های کودکانه ،قصه گویی/ قصه خوانی و قصه نویسی، اجرای  بازی های کودکانه در شرایط واقعی و قصه های قرانی ،ملی و بومی از تاریخ یکم  خرداد   لغایت   ۲۵ خرداد  ماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه همایش، مستقر در اداره کل آموزش و پرورش  فارس ارسال نمایند.

 معاون آموزش ابتدایی استان همچنین به محورهای مقالات همایش نیز اشاره و ماهیت، ضرورت و مولفه های هویت کودکان ایران اسلامی، عوامل موثر در شکل گیری هویت کودکان در دوره پیش دبستانی، آسیب شناسی فرایند شکل گیری هویت کودکان پیش دبستانی و تجارب جهانی در زمینه شکل گیری هویت در دوره کودکی را از مهم ترین محورهای مقالات این همایش عنوان کرد. 

 وی افزود : شرکت کنندگان به منظور دستیابی به  اطلاعات بیشتر در خصوص محورها ی همایش و نحوه برگزاری و ارسال آثار به سایت http://hkiifars.ir  و یا کانال اطلاع رسانی در شبکه شاد به آدرس    @farsmdunewsمراجعه نمایند .

 معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان از تمامی علاقمندان (معلمان، اساتید و مربیان کلیه دوره های تحصیلی، دانشجویان، پژوهشگران، صاحبنظران و کارشناسان ) در استان کردستان دعوت کرد که در این همایش آثار فاخر خود را در قالب های مطرح شده ارائه نمایند.

 وی در پایان ابراز امیدواری کرد طرح های ارائه شده بتواند ضمن بررسی چالش های آینده  کودکان، موجبات ارتقاء کیفیت برنامه ها را در حوزه کودکان فراهم آورد.