موقعیت فعلی شما : خانه/استانها
224256
15 اردیبهشت 1400
خوزستان/ پیدا شدن جسد یکی از کودکان مفقود شده

بخشدار مرکزی اهواز گفت:جسد یکی از ۲ کودکی که شب گذشته در روستای حموله مفقود شده بودند، از رودخانه دز بیرون کشیده شد و جستجو برای یافتن کودک دیگر ادامه دارد.

به گزارش کودک پرس ،علی بلمچی بیان کرد: ۲ کودک از اهالی روستای حموله از توابع بخش مرکزی اهواز، شامگاه جمعه مفقود شده بودند.
وی با بیان اینکه این کودکان که یکی کاظم ۳.۵ ساله و دیگری عادل سه ساله پسرعمو هستند،افزود: گویا این ۲ کودک تا ۱۵ دقیقه پیش از زمان اذان مغرب، روبه روی منزل خود در حال بازی مشاهده می‌شوند و زمانی که خانواده مشغول آماده کردن افطار بودند، مفقود شده ، که خانواده در زمان افطار متوجه غیبت آنها می‌شوند.
بلمچی اضافه کرد: دهیار و اهالی روستا تمام طول شب تا صبح را در جستجوی این ۲ کودک بودند و در نهایت جسد کاظم از رودخانه دز گرفته می‌شود.
وی ادامه داد: جستجوی اهالی و دهیار با کمک یک غواص، برای یافتن کودک دیگر همچنان ادامه دارد.
بلمچی با بیان اینکه روستای حموله در حاشیه رودخانه دز قرار دارد، بیان کرد: به گفته اهالی، این نخستین بار است که چنین اتفاقی در این روستا رخ می دهد و معمولا کودکان روستا به رودخانه که با آخرین خانه ۵۰۰ متر فاصله دارد، نزدیک نمی‌شوند.
بر اساس این گزارش، بخش مرکزی اهواز یکی از سه بخش تابعه شهرستان اهواز و مشتمل بر دهستان‌های لامی و الهایی است. ۶۷ روستا در این بخش واقع شده است.

روستای حموله با جمعیت بیش از یکصد خانوار در بخش الهایی قرار دارد.
بخش مرکزی اهواز درمیان سه رودخانه کارون، دز و کرخه محصور است.

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین