اعتبار مجوزهای صادره برای تاسیس مهدکودک تا پایان سال تمدید شدند

در جلسه کارگروه مشترک سازمان بهزیستی و سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی مقرر شد اعتبار مجوزهای تاسیس صادر شده توسط سازمان بهزیستی که تاکنون منجر به راه اندازی نشده اند با اعطای یک سال فرصت تا پایان ۱۴۰۰ تمدید شود.

به گزارش کودک پرس ،شهریار فولادوند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: با تصویب اساسنامه سازمان تعلیم و تربیت کودک که در ذیل وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته و به عنوان متولی تعلیم و تربیت کودکان تا شش سالگی تعیین شده است ، اقدامات لازم به منظور ساماندهی امور مربوط به مهدهای کودک از طریق وزرات آموزش و پرورش صورت می پذیرد.

وی افزود: در این راستا با توافق بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی ، مقرر شد اعتبار مجوزهای تاسیس صادر شده توسط سازمان بهزیستی که تاکنون منجر به راه اندازی نشده اند با اعطای یک سال فرصت تا پایان ۱۴۰۰ تمدید شود.

معاون وزیر تصریح کرد: فرایند تعیین نرخ شهریه مهدهای کودک دارای مجوز از سازمان بهریستی کشور در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته که پس از اخذ موافقت نامه از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اجرایی و اعلام خواهد شد .