تامین هزینه درمان کودک شش ماهه صربستانی با بازوبند رونالدو

بازوبند کاپیتانی که کریستیانو رونالدو در بازی جنجالی تیم ملی پرتغال برابر صربستان بر بازو بسته بود، در یک حراجی خیریه ۶۴ هزار یورو فروخته شد تا درآمد آن هزینه درمان یک کودک شش ماهه شود.

به گزارش کودک پرس ،به نقل از ای‌پی، فوق ستاره پرتغالی در لحظه‌های پایانی بازی هفته گذشته برابر صربستان توپ را از خط دروازه رقیب عبور داد اما داور و کمک‌داور گل را نپذیرفتند تا رونالدو یکی از آن واکنش‌های ویژه خود را در ورزشگاه بلگراد نشان دهد. او بازوبند کاپیتانی را درآورد، به نشانه اعتراض به بیرون زمین پرت کرد و پیش از به صدا درآمدن سوت پایان سمت رختکن رفت.

یکی از آتش‌نشان‌هایی که برای تامین امنیت بازی در ورزشگاه حضور داشت، این بازوبند را برداشت و آن را به یک بنگاه خیریه داد تا در یک حراجی به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته شود. هرچند روند برگزار شدن حراجی بازوبند کریس چند بار به دلیل ارائه شدن پیشنهادی غیرواقعی متوقف شد، در نهایت یک نفر آن را به مبلغ ۶۴ هزار یورو خرید.

بازوبند کاپیتانی رونالدو ۶۴ هزار یورو فروخته شد | تامین هزینه درمان کودک شش ماهه صربستانی

تلویزیون دولتی صربستان روز جمعه اعلام کرد درآمد فروش بازوبند سرگروه تیم ملی فوتبال پرتغال برای درمان کودکی شش ماه به نام گاوریلو جورجویچ هزینه می‌شود که به بیماری آتروفی عضلانی نخاعی مبتلا است. فرآیند حراج این بازوبند حدود سه روز طول کشید و پلیس صربستان وعده داد پیشنهاددهندگان قیمت‌های نجومی تقلبی را پیگرد و تنبیه خواهد کرد.