تازه‌های آی‌فیلم برای کودکان و نوجوانان

فیلم‌های سینمایی «عملیات مهدکودک»، «کلاه قرمزی و سروناز»، «عینک پردردسر»، «فیلشاه»، «مدرسه موش‌ها» و مجموعه انیمیشنی «شکرستان» در صفحه ویژه کودک و نوجوان وب‌سایت شبکه آی‌فیلم قرار گرفت.

به گزارش کودک پرس ،در راستای فراهم‌آوردن امکان بهره‌برداری بهتر کودکان و نوجوانان از اوقات فراغت ناشی از محدودیت‌های کرونایی، آثار جدید نمایشی در وب‌سایت شبکه آی‌فیلم منتشر شده است.

ماجراهای «کلاه‌قرمزی و سروناز» در آی‌فیلم

«کلاه قرمزی و سروناز» محصول سال ۱۳۸۱ به کارگردانی ایرج طهماسب و با بازی ایرج طهماسب، فاطمه معتمدآریا، رضا فیض نوری و رضا عطاران است.

در این فیلم کلاه قرمزی پس از سال‌ها مردود شدن، بالاخره در امتحانات مدرسه‌اش قبول و شاگرد ممتاز شناخته می شود و حالا نوبت آقای مجری است تا طبق قولی که به کلاه قرمزی داده است، برای او یک دوچرخه بخرد اما…

«عینک پردردسر» به آی‌فیلم رسید

فیلم «عینک پردردسر» محصول سال ۱۳۹۱ داستان پسر نوجوانی است که عینکش شکسته و عینک جدیدش هم مشکلاتی برایش ایجاد می‌کند…

محمدرضا پورپیرعلی، امیرحسام جوزقیان، زهرا خدادادی، منصور مهدی پور و پارسا ابوالقاسمی بازیگران این فیلم هستند.

«عملیات مهدکودک» در وب‌سایت آی‌فیلم

فیلم «عملیات مهدکودک» به کارگردانی و نویسندگی فرزاد اژدری و تهیه‌کنندگی رؤیا شریف محصول سال ۱۳۹۱ است و حسام نواب صفوی، بهنوش بختیاری، اکبر عبدی، علیرضا خمسه، امیرحسین رستمی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

داستان فیلم روایتگر چند کودک است که برای جلب توجه والدینشان دست به کار بزرگی می‌زنند و…

«فیلشاه» به آی‌فیلم رسید

«فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری نیز در وب‌سایت این شبکه قرار گرفته است.

داستان «فیلشاه» در جنگلی در آفریقا رقم می‌خورد. رئیس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «فیل شاه» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می‌شود…. این انیمیشن در اصل دربارهٔ اصحاب فیل و حمله ابرهه به خانه کعبه است که در نهایت به ولادت حضرت محمد(ص) ختم می‌شود.

«مدرسه موش‌ها»

سریال عروسکی خاطره‌انگیز «مدرسه موش‌ها» به کارگردانی مرضیه برومند، در ۱۸ قسمت در صفحه ویژه کودک و نوجوان بارگذاری شده است.

این سریال عروسکی ماجرای به مدرسه رفتن گروهی بچه‌موش را روایت می‌کند که نام هرکدام، از رفتار یا ظاهرشان گرفته شده است. مثل کپل، خوابالو، عینکی و… .

«شکرستانی ها»‌ هم به آی‌فیلم آمدند

فصل اول مجموعه دیدنی «شکرستان» به آثار ارائه شده در صفحه کودک و نوجوان وبسایت آی فیلم افزوده شده است.

«شکرستان» بیش از ۱۰۰ شخصیت دارد و همهٔ داستان‌های این سریال در یک شهر قدیمی و خیالی روی می‌دهد. هر قسمت داستانی مجزا دارد و مردم شکرستان بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می‌گیرند و داستان را رقم می‌زنند. قصه‌ها عمدتا بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر قدیمی و داستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست و تلاش شده است با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، راهی پیموده شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و در رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود بازنگری کنند.

صفحه ویژه کودک و نوجوان سایت آی فیلم از طریق آدرسfa.ifilmtv.com/s/koodak در دسترس بوده و هزینه اینترنت برای تماشای آثار بارگذاری شده در این صفحه، نیم بهاست.