حمایت یک حامی نیکوکار از ۱۱۰ کودک یتیم قمی

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم از حمایت یکی از حامیان نیکوکار در سرپرستی ۱۱۰ نفر از کودکان ایتام و محسنین خبر داد.

به گزارش کودک پرس ،سیّدمحمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه طی پیگیری های کارشناسان اکرام ایتام منطقه سه قم، برای رفع مشکلات خانواده های ایتام و محسنین، این حامی نیکوکار قمی در یک اقدام خداپسندانه و کم نظیر به تنهایی سرپرستی این تعداد کودک یتیم و نیازمند را عهده دار شده است.

وی با اشاره به اینکه این حامی بیشترین فرزندان معنوی خود را به یُمن نام و القاب مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) همسر امیرمؤمنان از نام های فاطمه و زهرا انتخاب کرده است گفت: تعداد آنها را نیز به عدد نام علی در حروف ابجد ۱۱۰ نفر از فرزندان ایتام و محسنین انتخاب کرده است.

میره ای تصریح کرد: بر اساس توافق صورت گرفته این فرد خیّر که خواست نامش برده نشود در نخستین اقدام خود به ازای هر کودک یتیم و محسنین ۵۰۰ هزار ریال و جمعاً ۵۵ میلیون ریال به حساب فرزندان معنویش واریز کرد.

وی همچنین از برپایی مستمر جشن تولد برای ایتام این استان خبر داد و گفت: حامی دیگری نیز با خرید کیک تولد و ایجاد فضایی شاد و صمیمی در روز تولد فرزندش، یک پلاک طلا به ارزش به او هدیه کرد.