اجرای کتابخانه سیار با عنوان بچه های ایران به مناسبت دهه فجر

برنامه کتابخانه سیار همراه با کتابخوانی و اهدای کتاب ویژه کودک و نوجوان با عنوان بچه های ایران همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در مناطق منتخب تهران برگزار می شود.

به گزارش کودک پرس ،به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای سرو، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه کتابخانه سیار همراه با کتابخوانی و اهدای بسته های کتاب ویژه کودک و نوجوان، ایجاد کتابخانه های سیار، خلاقیت کودک، قصه های ایران زمین، ساخت پرچم جمهوری اسلامی ایران، آموزش بلندخوانی، اوریگامی و دست سازه های کاغذی ، ایستگاه نقاشی و نمایش خیابانی با عنوان بچه های ایران از ۱۲ تا ۲۲ بهمن در پنج محله کم برخوردار تهران برگزار می شود.

این برنامه که با توجه به نبود کتابخانه در برخی مناطق کم برخوردار و با هدف ایجاد امکان امانت دادن کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی اجرا می شود، که در ده منطقه منتخب با مشارکت فعالین حوزه فرهنگ و همکاری نیروهای جهای برگزار می شود.

گفتنی است اجرای این برنامه ها از طریق اتوبوس های تدارک دیده شده برای برنامه انجام شده و کودکان و نوجوانان محلات گفته شده می توانند به صورت رایگان از برنامه های بچه های ایران در ایام دهه فجر استفاده کنند.