تحقق آرزوی کودک ۱۱ ساله برای رفتن به مشهد مقدس

یک کودک به آرزوی دیرینش برای زیارت حرم امام رضا(ع) رسید.

به گزارش کودک پرس ،پویش نذر آرزوها، این بار هم با گسترش فعالیت‌های داوطلبانه، رؤیای یک کودک ۱۱ ساله برای رفتن به مشهد مقدس را به واقعیت رسانده و راهی مشهد مقدس شد.

محمد عرفان شربتی، در اثر یک حادثه ناگهانی در نوزادی، دچار آسیب جدی نخاعی شده و توان راه رفتن از وی سلب شده است. در این میان، مددکاران و فعالان خیر در پویش نذر آرزوها که برای تحقق آرزوهای کودکان با نیازهای ویژه پیش قدم شده‌اند، با شناسایی این کودک، آرزوی دیرینه اش را به واقعیت رسانده و وی را به پابوس امام رضا (ع) رساندند.

مستند کوتاه زیارت این کودک در حرم امام رضا (ع) با نام «مسافر» نیز به تهیه کنندگی علی مهر آور و کارگردانی محسن عبدی از شبکه سوم سیما پخش شده و صابر خراسانی نیز، سفیر نذر آرزوها و این پویش است.

این پویش که برای از میان برداشتن تفاوت‌های به وجود آمده میان کودکان بیمار و دیگران در حال فعالیت گسترده و خیرخواهانه هستند، در اقدام قبلی نیز یک کودک کم توان ذهنی را با همکاری فرماندهی انتظامی تهران، به آرزویش برای رئیس پلیس شدن رسانده و در این زمینه اقدامات مثال زدنی زیادی داشتند که مستند کامل آن نیز از صدا و سیما پخش شد.

مجموعه نذر آرزوها با راه اندازی یک پویش، همچنان در صدد رساندن کودکان با بیماری‌های خاص یا نیازهای ویژه به آرزوهای محال و دست نیافتنی شأن هستند که قسمت‌های بعدی مجموعه نذر آرزوها در همین راستا در حال تولید و تدوین است.