در پویش همدلی در شهرستان البرز تعدادی از مالکان حامی کودک شرکت کردند

به گزارش کودک پرس، محمدرضا نیکخواه رئیس بهزیستی شهرستان البرز در استان قزوین، گفت: در پویش همدلی ۳۰ درصد از مالکان مهد‌های کودک این شهرستان با این نهاد همکاری کردند و اجاره بها ماه‌های تعطیل را به مسولان این مهد‌ها بخشیدند. به گفته نیکخواه، شهرستان البرز دارای ۱۶ مهدکودک است که ۸۰ درصد از آن‌ها استیجاری هستند. […]

به گزارش کودک پرس، محمدرضا نیکخواه رئیس بهزیستی شهرستان البرز در استان قزوین، گفت: در پویش همدلی ۳۰ درصد از مالکان مهد‌های کودک این شهرستان با این نهاد همکاری کردند و اجاره بها ماه‌های تعطیل را به مسولان این مهد‌ها بخشیدند.

به گفته نیکخواه، شهرستان البرز دارای ۱۶ مهدکودک است که ۸۰ درصد از آن‌ها استیجاری هستند.

او اضافه کرد: با توجه به اینکه این مهد‌های کودک با شیوع کرونا از ابتدای اسفند ماه تعطیل شدند به علت هزینه‌های سنگین به ویژه موضوع اجاره بها، حقوق کارکنان و کاهش شدید در آمد، خطر تعطیلی آن‌ها افزایش می‌یابد به همین منظور از سایر مالکان درخواست می‌شود به این پویش بپیوندند و در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

رئیس بهزیستی شهرستان البرز تاکید کرد: بهزیستی کشور و استان نیز ضمن حمایت از این پویش برای قدر دانی از این اقدام خداپسندانه نشان ” حامی کودک ” را به خیران اهدا می‌کند.