موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
214705
17 اسفند 1398
اهدای رایگان کتاب به کودکان و نوجوانان

مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران گفت: با همکاری کسب و کارهای اینترنتی کتاب کودک، اهدای رایگان کتاب به کودکان و نوجوانان انجام می‌‌شود.

به گزارش کودک پرس ، مجتبی دانشور درباره اهدای کتاب به کودکان اظهارداشت: در میان هیاهوی اخبارانتشار ویروس کرونا و خودمراقبتی‌ها که منجر به تعطیلی مراکز آموزشی، تفریحی و ورزشی شده است و بسیاری از کودکان تهرانی با چالش نحوه گذران اوقات فراغت خود در منزل مواجه هستند با همکاری کسب و کارهای اینترنتی کتاب کودک در نظر داریم این روزها در کنار خانواده ها بوده و به غنی سازی این روزهای کودکان و نوجوانان همراهی رسانیم.

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران در ادامه افزود: سایت و اپلیکیشن دانلود کتاب های الکترونیکی و صوتی طاقچه یکی از اولین کسب و کارهای اینترنتی است که این هفته، امکان دانلود رایگان  انواع کتاب های حوزه  کودک و نوجوان را برای همه خانواده ها و مخاطبان خود فراهم ساخته است.

 

وی با دعوت از تمامی کسب و کارهای اینترنتی دراین زمینه برای مشارکت در طرح اهدای رایگان کتاب های داستان به کودکان و نوجوانان، تصریح کرد: خانواده ها می توانند روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته با مراجعه به سایت طاقچه به آدرس اینترنتی https://taaghche.com/ و درج کد تخفیف shahrdari-tehran، کتاب‌های الکترونیکی و صوتی مربوط به کودک و نوجوان را به  صورت رایگان مطالعه و دانلود کنند.

 

 

 

منبع: فارس

 

به اشتراک بگذارید :

  1. معین ساروقی گفت:

    لطفا بدون خریداری بگذارید دانلو شود

جدیدترین
پربازدیدترین