موقعیت فعلی شما : خانه/اجتماعی و حوادث
214369
08 اسفند 1398
واکنش عبدولی به انتشار کلیپی از یک نوجوان اهوازی در فضای مجازی

عضو تیم ملی کشتی فرنگی گفت: امیدوارم روزی برسد که تمام هموطنان‌مان در شرایط خوبی برای ادامه زندگی قرار بگیرند و در هزینه‌های درمان بیماری با مشکل مواجه نشوند.

به گزارش کودک پرس ، روز سه‌شنبه کلیپی از یک نوجوان اهوازی که به دلیل بیماری صعب‌العلاج در بیمارستان بستری شده بود، در فضای مجازی منتشر و دست به دست شد.

در کلیپ یاد شده عکسی از نوجوان اهوازی به همراه سعید عبدولی کشتی‌گیر کشورمان دیده می‌شد و عبدولی هم بعد از مشاهده این کلیپ، در حالی‌که حال روحی مناسبی نداشت با خبرنگار خبرگزاری میزان تماس گرفت و ضمن اطلاع از صحت و سقم این خبر، مبلغی را هم برای درمان این نوجوان اهوازی متقبل شد.

عبدولی در این خصوص اظهار داشت: بعد از اینکه کلیپ یاد شده را در فضای مجازی مشاهده کردم، به شدت متاثر شدم و به دنبال راهی می‌گشتم تا به این هموطن‌مان کمک کنم تا روند درمانی‌اش با موفقیت طی شود.

 

وی تصریح کرد: همواره با مشاهده چنین کلیپ‌هایی در فضای مجازی حال روحی‌ام دگرگون می‌شود و مدت‌ها تمام افکارم به هم می‌ریزد. ضمن دعا برای شفای همه بیماران، امیدوارم روزی برسد که تمام هموطنان‌مان در شرایط خوبی برای ادامه زندگی قرار بگیرند و در هزینه‌های درمان بیماری با مشکل مواجه نشوند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین