موقعیت فعلی شما : خانه/آموزش و تحصیل
214331
08 اسفند 1398
ارائه برنامه‌های متعدد برای جبران کسری ساعات آموزشی دانش‌آموزان

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: خانواده‌ها نگران یادگیری نباشند، چرا که آموزش و پرورش تمام تلاش خود را می‌کند تا از بسترهای متعدد، کسری ساعات آموزشی را جبران کند.

به گزارش کودک پرس ،  رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش درباره جبران کسری آموزشی دانش‌آموزان به دلیل تعطیلات غیرمترقبه، اظهار کرد: خانواده‌ها نگران یادگیری دانش‌آموزان نباشند چرا که آموزش و پرورش تمام تلاش خود را می‌کند تا از بسترهای متعدد، کسری آموزشی را جبران کند.

وی با اشاره به ایجاد کارگروهی ویژه از حدود دو ماه پیش برای جبران کسری ساعات آموزشی دانش‌آموزان ادامه داد: در آن زمان دستورالعملی تهیه و به مدارس ارسال شد که چه کارهایی را می‌توانند برای جبران کسری ساعات آموزشی انجام دهند.

حکیم‌زاده اضافه کرد: در حال حاضر هم همان راهکارها و برنامه‌های مکملی که می‌تواند پیش‌بینی شود، مدنظر است و تمام تلاش خود را می‌کنیم که از همه ظرفیت‌های برون دستگاهی هم استفاده کنیم که یکی از این ظرفیت ها همکاری با شبکه آموزش صدا و سیماست.

 

وی تصریح کرد: گروه‌های آموزشی در حال فعالیت هستند و مجموعه‌ای از راهکارها را برای جبران کسری ساعات آموزشی در حال آماده‌سازی دارند.

 

 

 

منبع: فارس

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین