تنیسور مهابادی به مسابقات قهرمانی آسیای‌میانه اعزام شد

رییس هیات تنیس روی‌میز مهاباد گفت: «الینا رحیمی» ورزشکار نوجوان ملی‌پوش اهل این شهرستان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیای‌میانه عازم ازبکستان شد.

به گزارش کودک پرس ، کیوان رحمانی افزود: مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیای‌میانه در ۲ بخش دختران و پسران به میزبانی ازبکستان از روز دوم تا پنجم دیماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها الینا رحیمی به همراه چهار تنیس باز دیگر کشورمان ضمن تمرین در ۲ روز اول، روز پنجم دیماه در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

وی اضافه کرد: این ورزشکار شایسته مهابادی با توجه به قهرمانی در مسابقات انتخابی تیم‌ملی تنیس روی میز کشور و کسب رتبه اول رنگینک نوجوانان تنیس روی‌میز دختران توانست جواز حضور در این مسابقات را کسب کند.

 

رییس هیات تنیس روی‌میز مهاباد اظهار داشت: الینا رحیمی هم‌اکنون با چهار هزار و ۳۵۰ امتیاز رتبه اول رنکینگ ملی نوجوانان دختر ایران و رتبه سوم جوانان دختر کشور با یکهزار و ۹۵۰ امتیاز در اختیار دارد.

تیم ملی تنیس روی میز نوجوان و جوانان کشورمان با هشت ورزشکار، ۲ مربی و یک سرپرست در ۲ بخش پسران و دختران به مسابقات آسیایی ازبکستان اعزام شده است.

«الینا رحیمی» متولد ۱۳۸۳ در مهاباد بوده و طی چهار سال گذشته به عضویت تیم ملی تنیس روی‌میز کشور درآمده است؛ او سابقه قهرمانی ایران و آسیای میانه را در کارنامه دارد.

مهاباد دارای ۴۵ هیات ورزشی در رشته‌های مختلف و ۷۰ باشگاه خصوصی و ۲۰ باشگاه دولتی در مهاباد فعال است.

 

 

این شهرستان با ۲۳۷ هزار جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی دارای ۹ هزار ورزشکار است.

 

 

 

منبع: ایرنا