۱۳۰۰ کودک زنجانی حامی ندارند

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه یک هزار و ۳۰۰ کودک حامی ندارند، گفت: به منظور حمایت از ایتام و فرزندان محسنین پویش مردمی جذب ۱۷ هزار حامی و خیر در کمیته امداد استان راه‌اندازی شده است.

به گزارش کودک پرس ، هدایت صفری با بیان اینکه طرح اکرام ایتام به منظور حمایت از کودکان یتیم و بی‌سرپرست اجرایی می‌شود، اظهار کرد: رسیدگی و تکریم ایتام و نیازمندان از سفارشات مؤکد قرآن کریم و از کارهایی است که ائمه اطهار (علیهم‌السلام) شخصا انجام می‌دادند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه حمایت از نیازمندان در دستور کار کمیته امداد استان زنجان قرار دارد، گفت: پویش ثبت‌نام ۱۷ هزار حامی در استان آغاز شده و این در حالی است که یک هزار و ۳۳۱ کودک نیازمند فاقد حامی شناسایی‌ و چشم انتظار کمک‌های حامیان نیکوکار هستند.

  صفری افزود: در این طرح برای هر فرزند نیازمند حمایت، شماره کارت ۱۶ رقمی در نظر گرفته ‌شده است که حامیان می‌توانند با مراجعه به خودپرداز‌های عضو شتاب به‌ صورت مستقیم برای فرزند معنوی خود وجه حمایتی را واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه خیران می‌توانند با پرداخت ماهانه ۱۰ هزار تومان در این پویش از نیازمندان در قالب طرح اکرام و محسنین  حمایت کنند، گفت: تسهیل‌سازی فرآیند پرداخت مبالغ حمایتی از جمله رویکرد‌های این نهاد در اجرای این طرح است.

 

صفری با اشاره به فعال‌سازی اپلیکیشن‌های مختلف تلفن همراه برای اجرای این طرح و دریافت کمک‌های حامیان گفت: حامیان می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴، ثبت‌نام در پایگاه اینترنتی www.ekram.emdad.ir و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) در این طرح به‌عنوان حامی شرکت کنند.

 

 

 

منبع:فارس