موقعیت فعلی شما : خانه/استانها
210323
17 آذر 1398
برگزاری جشن تولد ۳۵ کودک یتیم در تنکابن

حامیان و خیران مازندرانی امروز برای ۳۵ کودک یتیم زیر ۱۰ سال شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس آباد جشن تولد گرفتند.

به گزارش کودک پرس ، رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان تنکابن گفت: برای سومین سال متوالی با حضور ۳۵ نفر از ایتام زیر ۱۰ سال زیر پوشش کمیته امداد شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس آباد با همکاری خیران و آموزش و پرورش جشن تولد در تنکابن برگزار شد.
علی اکبر سیدی با بیان این که این شهرستان دارای ظرفیت‌های خوبی در بخش خیّری است، گفت: سخاوتمندانی که با مشارکت در اجرای چنین برنامه‌هایی نشاط و شادی را به ایتام هدیه می‌کنند، اجر مضاعفی دارند.

رییس کمیته امداد امام خمینی تنکابن افزود: ۱۵۰ کودک یتیم در شهرستان تنکابن زیر پوشش این نهاد از حمایت‌های حامیان و نیکوکاران بهره‌مند هستند.

وی رسیدگی به امور نیازمندان و ایتام در توانمند سازی آنان را از مهم‌ترین فعالیت‌های کمیته امداد بیان کرد و افزود: کمیته امداد با ترویج گسترش سنت‌های حسنه اسلامی در میان آحاد جامعه اقدامات موثری را جهت خودکفایی مددجویان انجام می‌دهد.

سیدی با قدردانی از همراهی مردم نوعدوست و حامیان مازندرانی گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند با شماره گیری آنی پرداخت #۰۰۲۹*۷۴۱*با شناسه واریز با تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود، به کمیته امداد برای خدمت رسانی بهتر به ایتام یاری رسانند.
در این مراسم حامیان طرح اکرام ایتام با اهدای هدایا به فرزندان معنوی خود دل آنان را شاد کردند.

 

 

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

 

به اشتراک بگذارید :

  1. ناشناس گفت:

    لطفا آدرس یتیمخانه تنکابن رو بدید

جدیدترین
پربازدیدترین