موقعیت فعلی شما : خانه/استانها
209055
20 آبان 1398
اجرای نمایش «سیرک سیار» در ملایر

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از اجرای نمایش «سیرک سیار» از نمایش‌های جنبی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان در ملایر خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، حجت الاسلام طالب ترکاشوند با اشاره به برگزاری بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در استان همدان اظهار کرد: در راستای برگزاری برنامه‌های جنبی این جشنواره در هر شهرستان یک نمایش به مدت سه روز اجرا می‌شود.

وی از اجرای نمایش «سیرک سیار » در شهرستان ملایر خبر داد و گفت: این نمایش از برنامه‌های جنبی این جشنواره است که برای رده سنی نوجوانان به مدت سه روز در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ملایر اجرا دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر تصریح کرد: این نمایش به کارگردانی «فرزاد لباسی» و نویسندگی «اوراند هریس» ترجمه «سیدحسین فدایی حسین» به مدت سه روز از ۱۸ تا ۲۰ آبان‌ماه از ساعت  ۱۰ تا ۱۲ صبح در ملایر اجرا دارد.

 

وی افزود: هماهنگی‌های لازم با آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و موسسات قرآنی وابسته به اداره ارشاد برای حضور دانش‌آموزان و دیدن این نمایش به عمل آمده است.

ترکاشوند گفت: موضوع نمایش در مورد پسربچه‌ای به نام «جان» است که عاشق سیرک است اما با او مخالفت می شود و در ادامه وقایع مختلفی برای او رخ می‌دهد.

 

وی در پایان افزود: این نمایش می‌خواهد به نوجوانان بگوید که با تلاش و کوشش می‌توان به هدف خود رسید.

 

 

 

منبع: فارس

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین