برگزاری اردوهای «طلایه‌داران فردا» در سراسر کشور/ رقابت دانش‌آموزان در جشنواره «رسانش»

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از آغاز برگزاری اردوی «طلایه‌داران فردا» خبر داد و گفت: در ایام تابستان ۳۰ هزار نفرـ روز در این اردوها حضور دارند.

به گزارش کودک پرس ، علی جانباز معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان درباره برنامه‌های این اتحادیه برای اوقات فراغت دانش‌آموزان، اظهار کرد: امسال تقریباً ۳۰ هزار نفر ـ روز در طرحی به نام «طلایه‌داران فردا» در اردو آموزش خواهیم داد که این طرح از تاریخ ۲۰ تیر آغاز شد.

وی افزود: اقدام دیگری که انجام شده، اردوی کاردوی «رسانش» است و در اولین جشنواره رسانه‌ای که امسال برگزار می‌شود تعداد ۱۳۳۰ گروه رسانه‌ای مدرسه از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ مرداد در دانشگاه صدا و سیما حضور دارند.

 

* اردوی صعود به قله سبلان 

معاون فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: پیش‌بینی انجام دادیم که اردوی ملی صعود به قله سبلان را برگزار کنیم که ۲ گروه ۵۰۰ نفره از کل کشور ۵ روز حضور دارند و  یک اردوی تربیتی- تشکیلاتی برپا می‌شود.

وی افزود: اصل موضوع این است که ما باید به سمتی برویم که خانواده‌ها ،بچه‌های خود را درگیر فضاهای جمعی و گروهی کنند نه اینکه بچه‌های خانواده‌ها بروند آموزش‌های فردی را فرا بگیرند و در هیچ یک از آموزش‌های جمعی و اجتماعی شرکت نکنند.

 

 

 

منبع: فارس