موقعیت فعلی شما : خانه/بین الملل
206675
08 مهر 1398
عاقبت تقلید کورکورانه از یک ویدئو در یوتیوب! + تصاویر

تقلید کورکورانه دختر نوجوان چینی از یک ویدئو در یوتیوب موجب شد تا او به طرز دلخراشی جانش را از دست بدهد.

به گزارش کودک پرس ، تقلید کورکورانه دختر نوجوان چینی از یک ویدئو در یوتیوب موجب شد تا او به طرز دلخراشی جانش را از دست بدهد. ” ژی ژی ” ۱۴  ساله که با تقلید از این ویدئو قصد تهیه پاپ کورن را داشت بر اثر انفجار قوطی الکلی دچار سوختگی شدید شد و  جان باخت. این دختر هنگامی که در حال آماده کردن پاپ کورن بود، ناگهان این وسیله دچار انفجار شد. ژی ژی در این حادثه  دچار سوختگی ۹۶ درصد شده بود. بیشتر قسمت صورت این دختر نوجوان به طرز وحشتناکی دچار سوختگی شده بود.

 

در این حادثه دوست ۱۲ ساله قربانی نیز دچار جراحت سوختگی شد. این حادثه در ۲۲ آگوست و در شهر “زائوژوانگ” واقع در استان شانددونگ چین رخ داده بود. تصاویری که منتشر شده است قربانی را در حال تهیه پاپ کورن نشان می‌دهد. همچنین تعدادی از تصاویر پس از وقوع انفجار و در حالی که قوطی مخصوص تهیه پاپ کورن منفجر شده، ثبت شده است.

 

 

ویدئویی که این دختر خام از آن برای تهیه پاپ کورن استفاده کرده بود در سال ۲۰۱۷ در یوتیوب منتشر شده و توجه بیش از ۱۰۰ میلیون بیننده را به خود جلب کرده بود. این ویدئو توسط یک بلاگر معروف چینی با نام خانم “ییا” که در شبکه‌های اجتماعی مختلف این کشور بیش از ۴۰ میلیون طرفدار داشت منتشر شده بود.

گفتنی است؛ این بلاگر ضمن دلجویی از خانواده قربانی اعلام کرده که حاضر است برای جبران مرگ این دختر به آنها غرامت بپردازد.

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین