موقعیت فعلی شما : خانه/استانها
205795
30 شهریور 1398
دوره تخصصی تئاتر کودک توسط موسسه آفرینش‌های آستان قدس برگزار می‌شود

موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی دوره تخصصی تئاتر کودک و نمایش عروسکی را در مشهد برگزار می‌کند.

به گزارش کودک پرس ، برپایی این دوره آموزشی در رشته‌‌های مختلف با حضور بزرگسالان علاقه‌مند به تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی زیر نظر استادان برجسته این حوزه در مشهد صورت می‌گیرد و اهل هنر حداکثر تا ۱۰ مهر سال جاری فرصت نام‌نویسی در رشته مورد نظر خود را دارند.

کلاس‌های «کارگردانی نمایش عروسکی» با تدریس علی اکبر حلیمی، «کارگردانی تئاتر کودک و نوجوان» و «تربیت مربی نمایش خلاق» زیر نظر سید جواد رحیم‌زاده، «نمایش‌نامه‌نویسی کودک و نوجوان» با تدریس مهدی‌ سیم‌ریز، «بازیگری تئاتر کودک و نوجوان» با حضور محمد جهان‌پا، «طراحی و ساخت عروسک و دکور» زیر نظر فرشته ابراهیمی و «بازی‌دهندگی عروسک» با تدریس محبوبه پاداش، در این دوره برپا خواهد شد.

ظرفیت کلاس‌های هر رشته بین ۷ تا ۱۲ نفر خواهد بود و کلاس‌ها با توجه به مباحث تئوری و عملی از نیمه دوم مهر ماه سال جاری در مکتب هنر رضوان و مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مشهد برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای نام‌نویسی می‌توانند به مکتب هنر رضوان واقع در خیابان کوهسنگی ۱۷، پلاک ۱۴ ، (تلفن۰۵۱۳۸۴۶۷۶۴۴) و مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) به نشانی خیابان خواجه‌ربیع، خواجه‌ربیع ۲۳ (تلفن ۵-۰۵۱۳۷۴۱۶۶۶۳) مراجعه کنند.

 

مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت واحدهای مختلف خود با برگزاری برنامه‌های متنوع هنری و آموزشی در مسیر ارتقای فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی حرکت می‌کند.

 

 

 

منبع: تسنیم

 

به اشتراک بگذارید :

  1. فاطمه زهرا صفار گفت:

    سلام. لطفا بگین شهرستانی ها چطور می تونن آموزش ها را مجازی پیگیری یا خریداری کنن؟

جدیدترین
پربازدیدترین