موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
205751
06 تیر 1398
اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منصوب شدند

اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی رئیس این رویداد منصوب شدند.

به گزارش کودک پرس ، محمدرضا زمردیان در این احکام، محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، غلامحسین محمدی مشاور شهردار تهران و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران، رسول صدرعاملی تهیه‌کننده و فیلم‌ساز سینما، سروش صحت نویسنده، بازیگر و فیلم‌ساز، بهرام شاه‌محمدلو رئیس انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری و پیش‌کسوت قصه‌گویی و مجتبی دانشور مدیرعامل شرکت پیام‌رسا را به‌عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری این جشنواره منصوب کرد.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در عین حال، مریم جلالی نویسنده، پژوهش‌گر، استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، افسون امینی مدیرکل آفرینش‌های فرهنگی کانون، نسرین سجادیان مدیرکل آموزش و پژوهش کانون و مجید توکلی کارگردان و روزنامه‌نگار را به‌عنوان دیگر اعضای شورای سیاست‌گذاری این دوره از جشنواره قصه‌گویی کانون معرفی کرد.

بر همین اساس، در نخستین نشست شورای سیاست‌گذاری جشنواره بیست‌ودوم که در آن تمامی اعضا حضور داشتند، آسیب‌شناسی جشنواره بیست‌ویکم، برنامه و شعار جشنواره بیست‌ودوم به بحث و بررسی گذاشته شد.

در این جلسه به اهمیت ترویج قصه‌گویی و فراگیرشدن این سنت در ابعاد متنوع از جمله زوایای مختلف زندگی مردم تاکید شد.

منبع: کانون پرورش فکری

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین