موقعیت فعلی شما : خانه/بین الملل
205509
01 تیر 1398
«انتظار» امیر نادری در ایتالیا

فیلم سینمایی «انتظار» به کارگردانی امیر نادری از تولیدات ۱۳۵۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش سی سال خاموشی جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم پزارو (Pesaro Film Festival) نمایش داده می‌شود.

به گزارش کودک پرس ، این فیلم از مجموعه آثار سینمایی کانون است که به تازگی برای نمایش در جشنواره‌ها ترمیم و بازسازی شده است.

بر همین اساس قرار است روز اول تیر ۱۳۹۸ فیلم سینمایی انتظار در سینما اکسپریمنتال با حضور امیر نادری که به عنوان داور در این رویداد حضور دارد، نمایش داده شود.

بر اساس این خبر فیلم انتظار در بخش غیر رقابتی به همراه فیلم‌های «رویای هند چهل سال بعد» به کارگردانی تونینو دو برناردی از کشور ایتالیا، فیلم «بچه» اثر ژولیو برسن از کشور پرتغال، «اکواریوم و مردم» ساخته‌ی ژان ماری‌استراب از کشور استرالیا و فیلم «ترانه زمستان» به کارگردانی اتار اسسیانی از فرانسه نمایش داده می‌شود.

به گفته دبیر جشنواره تلاش شده تا در این رویداد سینمایی فیلم‌های بکر، بدیع، نوآور و اصیل از سراسر  دنیا نمایش داده شود و در بخش مسابقه‌ی بین‌المللی نیز مجموعه‌ای از فیلم‌های آوانگارد به نمایش در آید.

پنجاه و پنجمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم  پزارو Pesaro Film Festival از ۲۵ خرداد تا اول تیر۹۸ (۱۵ تا ۲۲ ژوئن) در شهر ساحلی پسورا کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

منبع: کانون پرورش فکری

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین