موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
205305
29 خرداد 1398
«گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی» به چاپ پنجم رسید

کتاب «گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی» اثر ژوزف تئوبالد نویسنده و تصویرگر انگلیسی برای پنجمین بار از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.

به گزارش کودک پرس ، کتاب «گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی» اثر ژوزف تئوبالد نویسنده و تصویرگر انگلیسی، با رعایت قوانین بین‌المللی نشر (کپی رایت) و با اجازه‌ رسمی از انتشارات Blomsbury Publishing Pic کشور انگلستان با ترجمه‌ معصومه انصاریان از سوی کانون منتشر شده است.

کتاب «گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی» در ۳۲صفحه رنگی برای گروه سنی «الف» (۵ سال به بالا) منتشر شده و از جمله آثار پرخواننده کانون است که همواره در مراکز فرهنگی‌هنری ثابت، سیار و پستی از سوی کودکان و نوجوانان به امانت گرفته می‌شود و در این زمینه چندین سال پیاپی در صدر کتاب‌های پرمخاطب مراکز کانون قرار گرفت.

داستان این کتاب درباره‌ گوسفندی است که وقتی به خواسته‌هایش نمی‌رسد عصبانی می‌شود و از عصبانیت و ناراحتی شاخ در می‌آورد، دندان‌هایش از دهانش بیرون می‌زند، گل‌ها را لگد می‌کند، اردک‌ها را می‌ترساند، دم‌ گاو را گاز ‌می‌گیرد و…

براساس خبر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، شمارگان کتاب «گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی» در چاپ پنجم به ۲۷۷هزار و ۵۰۰ نسخه رسیده و قیمت آن ۹هزار و۵۰۰تومان است.
 

 

 

منبع: ایبنا

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین