موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
205030
21 شهریور 1398
مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر کودک در بخش‌های خیابانی و خردسال تمدید شد

مهلت ارسال آثار به بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در بخش‌های خیابانی و خردسال به مدت ۱۰ روز تمدید شد.

به گزارش کودک پرس ، مجید قناد (دبیر جشنواره بیست و ششم تئاتر کودک و نوجوان) خبر داد با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار بخش‌های خیابانی و خردسال در روز ۲۰ شهریور و به دلیل هم‌زمانی ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام و حضور هنرمندان در مراسم سوگواری و تعطیلات رسمی هفته اخیر، مهلت ارسال آثار در بخش‌های خیابانی و خردسال ۱۰ روز تمدید شد و هنرمندان تا پایان شهریورماه می‌توانند آثار خود را در این دو بخش ارسال کنند.

این مجری و هنرمند کودکان در ادامه با ابراز خرسندی از استقبال هنرمندان داخل و خارج از کشور از این دوره از جشنواره در بخش‌های مختلف، تعداد آثار ارسالی به بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی را ۵۷ نمایشنامه اعلام کرد که برای بازخوانی و انتخاب آثار برتر به اساتید ومتخصصان سپرده شده است که اسامی آنها هم‌زمان با نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

یادآور می‌شود، بخش‌های خیابانی و خردسال بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به صورت رقابتی برگزار می‌شود و آثار متقاضی نباید پیش از این اجرای عموم رفته و یا در جشنواره دیگری شرکت کرده باشند.

متقاضیان برای حضور در این بخش‌ها می‌بایست فرم تقاضای حضور، چهار نسخه دی‌وی‌دی حاوی فایل تصویری اجرای نمایش به همراه سایر مدارک ذکر شده در فراخوان را به دبیرخانه ارسال کنند.

نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار همدان، بولوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان با کد پستی: ۶۵۱۶۹۳۳۶۳۴ و شماره تماس: ۰۸۱۳۲۵۱۲۱۱۸ است.

 

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» از ۱۶ تا ۲۱ آبان ۱۳۹۸ در همدان برگزار می‌شود.

 

 

 

منبع: ایلنا

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین