درخواست بازیگران نوجوان یکی از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های جشنواره فیلم کودک و نوجوان!

فیلم “منطقه پرواز ممنوع” که در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اکران شد و مورد استقبال پرشور مخاطبان قرار گرفت، باعث شد تا درخواست بازیگران نوجوان این فیلم مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد.

به گزارش کودک پرس ، متین پاکزاد به استقبال پرشور از فیلم منطقه پرواز ممنوع در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان به میزبانی اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: استقبال از این فیلم در چند روز برگزاری جشنواره بسیار چشم‌گیر بود. ممکن است مخالفت‌هایی از سوی برخی با این فیلم به وجود آمد اما افراد موافق بسیار زیادی نیز داشت.

وی تصریح کرد: از موضوعات محیط زیستی تا گرامیداشت شهدای مدافع حرم تعبیراتی مختلفی است که از این فیلم شده است.

علیرضا اکبری دیگر بازیگر نوجوان فیلم منطقه پرواز ممنوع بیان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم موضوع ارزشمندی است که در جامعه باید به آن پرداخته شود که ما در این فیلم سعی کردیم تکریم مدافعان حرم را دنبال کنیم.

بازیگر نقش نصیر در فیلم منطقه پرواز ممنوع به سینمای کودک و نوجوان در ایران اشاره و بیان کرد: در سینمای ایران به کودک بیشتر از نوجوان پرداخته می‌شود. نوجوانان یا باید فیلم‌های کودک تماشا کنند و یا فیلم‌های در محدوده سنی بزگسالان؛ به همین دلیل در این فیلم به دنبال آن بودیم که نقش نوجوانان را در سینما پررنگ کنیم.

وی درباره این‌که چه عواملی سبب شده تا فیلم منطقه پرواز ممنوع با چنین استقبالی موجه شوند، گفت: تبلیغات گسترده و انتخاب موضوع بر استقبال مخاطبان از این فیلم بسیار موثر بوده است.

متین کرمانی بازیگر نقش روح‌اله در فیلم منطقه پرواز ممنوع به استقبال پرشور مخاطبان اشاره و بیان کرد: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از این فیلم صورت گرفت. در سینمای ایران بیشتر به موضوعات طنز و کمدی پرداخته می‌شود و دفاع مقدس کم‌رنگ شده است و امیدواریم کارگردان‌های سینما به موضوعات دفاع مقدس به صورت ویژه توجه کنند.

وی ادامه داد: توجه ویژه به سینمای نوجوان در کنار فیلم‌های کودک باعث رشد سینمای ایران خواهد شد.