پیدا شدن کودک ۵ ساله پس از ۳ شب آوارگی در جنگل

یک کودک ۵ ساله اهل روسیه پس از سه شب سرگردانی در جنگل به شکلی باورنکردنی سالم پیدا شد. این کودک در هنگام پیدا شدن گفت اصلا نترسیده است.

به گزارش کودک پرس ، امدادگران به مدت سه شب به دنبال این کودک گشتند. او زمانی گم شده بود که به پیروی از مادربزرگ خود قصد داشت قارچ های وحشی را انتخاب کند ، زارینا آگوونینا در منطقه جنگلی نیژنی نوگورود گم شد که بسیار متراکم و خطرناک است.

 

همزمان با امدادگران، مردم محلی و سگها جستجو برای یافتن زارینا  را آغاز کردند. اما روزها گذشت و هیچ ردی از مارینا نبود.با توجه به خطرناک بودن منطقه، نگرانی هایی وجود داشت که این دختر ممکن است توسط خرس ها خورده شده باشد ، زیرا علائم زندگی خرس ها در نزدیکی محل گم شدن او وجود داشت.

 

در نهایت یکی از امدادگران این کودک را یافت. یک نجات دهنده به نام الکسی که در حالی که کودک را در آغوشش داشت گفت:”جالب ترین چیز این است که از او سؤال کردیم:” می ترسی؟  او گفت نه! من فقط تشنه ام و می خواهم کیک بخورم و به خانه بروم! ”

 

 

بدن زارینا دچار کم آبی شدید شده بود و پشه ها بدنش را مورد حمله قرار داده بودند اما به جز اینها شرایط فیزیکی او پایدار بود. یک چالش مهم در یافتن زارینا این بود که او از صدای بلند مردانه وحشت داشت و در نتیجه امدادگران زن با صدای بلند او را صدا می زدند تا نترسد. با همه این ها زارینا سالم و سلامت پیدا شد و خوشبختانه از سوی حیوانات خطرناک نیز مورد حمله قرار نگرفته بود.

منبع: انتخاب