جشنواره فیلم کودک و نوجوان| حضور کودکان بی‌سرپرست و بی‌اطلاعی تهیه‌کننده فیلم «قطار آن شب» از اکران فیلمش

در روز نخست جشنواره فیلم‌ کودک و نوجوان حدود ۶۰ کودک بی‌سرپرست از سوی بهزیستی شهر کرمان برای تماشای فیلم‌ها به اصفهان سفر کرده‌اند.

به گزارش کودک پرس ، روز نخست سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان با اکران فیلم «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی ویژه توان‌خواهان از ساعت ۱۰ صبح در سالن نقش‌جهان پردیس سینمایی چهارباغ آغاز شد.

فیلم قطار آن شب داستان دختر بچه‌ای است که در قطاری با خانم معلم نویسنده‌ای آشنا می‌شود و با خاطره‌ای خوش از او  خداحافظی می‌کند. از آن زمان به بعد برای تلفن و دیدار با او به انتظار می‌نشیند اما خانم نویسنده به قولش وفا نمی‌کند و با نوشتن رمانی به نام قطار آن شب موضوع را به گونه‌ای دیگر تغییر می‌دهد.

روز نخست این جشنواره در حالی آغاز شد که با توجه به برنامه‌ریزی به عمل آمده فیلم‌های بخش صبح در پردیس سینمایی چهارباغ ویژه توان‌خواهان اکران می‌شود، اما با استقبال کم این عزیزان همراه بود.

 

به گفته مسئول گیشه پردیس سینمایی چهارباغ بلیت فیلم‌های امروز به صورت اینترنتی به فروش رسیده اما ظرفیت سالن‌ها برای فیلم‌های بعد از ظهر تکمیل نشده و در محل سینما نیز بلیت‌فروشی صورت می‌گیرد.

حدود ۶۰ نفر از کودکان بی‌سرپرست شهر زرند کرمان در سالن نقش‌جهان حضور داشتند و به همراه تعدادی از توان‌خواهان شاهد فیلم قطار آن شب بودند.

بهروز رشاد تهیه‌کننده فیلم قطار آن شب به کیفیت پایین اکران فیلم اشاره کرد و گفت: فیلم از لحاظ ساختاری در فضای روشن ساخته شده، اما در زمان اکران فیلم تاریک بود و کیفیت کافی را نداشت.

 

وی ادامه داد: تصاویر فیلم مات بود و به خوبی دیده نمی‌شد. در ضمن من به عنوان تهیه‌کننده فیلم از اکران یک فیلم در این ساعت اطلاع نداشتم و در بدو ورود به اصفهان اکران فیلم به اطلاع من رسید.

تهیه‌کننده فیلم قطار آن شب خاطرنشان کرد: جشنواره امسال برای فیلم دیدن برنامه‌ریزی شده و صرفاً برگزاری یک مهمانی نیست.

سی‌ و‌ دومین جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان از ۲۹ مردادماه تا ۴ شهریورماه در ۵ سینما شامل پردیس سینمایی چهارباغ، پردیس سینمایی ساحل، پردیس هنر، پردیس سینمایی سیتی‌سنتر و سینما بهمن خوراسگان اکران می‌شود.

 

 

 

منبع: تسنیم