نتایج کمانداران ایران در روز دوم مسابقات جهانی اسپانیا

در روز دوم مسابقات جهانی تیراندازی با کمان ناکامی‌های کمانداران نوجوان و جوانان کشورمان بیشتر از پیروزی‌های آنها بود.

به گزارش کودک پرس ، در روز دوم مسابقات جهانی اسپانیا، امیرعلی شیرغلامی در ماده ریکرو نوجوانان، با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب کمانداری از اوکراین شد و از گردونه مسابقات کنار رفت. امیر یزدانی هم با نتیجه ۶ بر صفر برابر کمانداری از نامیبیا به برتری رسید و راهی دور بعدی شد. وی در ادامه با نتیجه ۷ بر یک کماندار اوکراینی را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد. محمدمتین رجبی نیز با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل نماینده چین شکست خورد و حذف شد.

همچنین به دلیل صادرنشدن ویزای شبانکاره و به دلیل اینکه تیم ایران بتواند در مسابقات تیمی ریکرو هم حاضر باشد، رجبی از مدرسه تیروکمان ایرانیان گوانگژو به عنوان نماینده کشورمان راهی اسپانیا شد.

در دور اول مرحله حذفی مسابقات کامپوند نوجوانان نیز آرمین پاکزاد با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۰ مغلوب نماینده بلژیک شد. امیرمحمد قربان‌زاده هم پس از تساوی ۱۴۳ – ۱۴۳ مقابل نماینده اسپانیا، در تیر طلایی شکست خورد. پارسا زمانی‌نژاد دیگر نماینده کشورمان در این ماده برابر حریفی از تایلند با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۳۸ به برتری رسید و باید در دور یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از دانمارک برود.

 

امروز همچنین در بخش تیمی ریکرو نوجوانان تیم ایران با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب آمریکا شد و در بخش کامپوند تیمی نوجوانان، تیم ایران با نتیجه ۲۲۹ بر ۲۲۶ مقابل هند شکست خورد. میکس تیم ریکرو نوجوانان نیز با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب ایتالیا شد.

 

 

 

 

منبع: تسنیم