پایان دور مقدماتی مسابقات جهانی تیراندازی با کمان نوجوانان و جوانان

دور مقدماتی مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان به پایان رسید و حریفان کمانداران کشورمان در مرحله حذفی این رقابت‌ها مشخص شدند.

به گزارش کودک پرس ، مسابقات جهانی تیراندازی با کمان در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان از سه‌شنبه در مادرید اسپانیا آغاز شد.

در ریکرو جوانان، رضا شبانی با ۶۱۷ امتیاز در رده پنجاه‌وششم ایستاد. وی در نخستین مرحله از بخش حذفی با کماندار برزیلی روبه‌رو خواهد شد. نیلوفر علیپور نیز با ۶۱۴ امتیاز در رده بیست‌وسوم قرار گرفت و در مرحله حذفی پس از استراحت، در دور نخست باید به مصاف حریفانش برود.

براساس این گزارش، در دور مقدماتی میکس ریکرو جوانان نیز تیم کشورمان با ترکیب رضا شبانی و نیلوفر علیپور با ۱۲۳۱ امتیاز در رده بیستم ایستاد. این تیم در نخستین دیدار خود در دور حذفی به مصاف تیم ایتالیا می‌رود.

در شرایطی که امین محمد قربان‌زاده با ۶۸۶ امتیاز در رده هجدهم قرار گرفت، پارسا زمانی‌نژاد در کامپوند نوجوانان با ۶۷۸ امتیاز در رده سی‌ویکم قرار گرفت و آرمین پاکزاد با ۶۷۵ امتیاز در جایگاه سی‌وهفتم دور مقدماتی ایستاد.

به این ترتیب قربان‌زاده در دور حذفی با کمانداری از اسپانیا روبه‌رو خواهد شد و زمانی‌نژاد و پاکزاد به ترتیب به مصاف کماندارانی از تایلند و بلژیک می‌روند.

 

همچنین تیم کامپوند نوجوانان کشورمان در دور مقدماتی نهم شد و در نخستین دیدار در مرحله حذفی برابر هند قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

منبع: تسنیم