حضور «مل مل» در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان

برنامه «مل مل» امسال نیز در سی‌ودومین دوره “جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان” در شهر اصفهان پوشش رسانه‌ای فعال خواهد داشت.

به گزارش کودک پرس ، محمود سلامیان تهیه کننده برنامه «مل مل» گفت: بیش از چهار سال است که برنامه “مل مل” رکورددار پوشش رسانه ای این جشنواره هست و بیشترین زمان پوشش خبری را این برنامه داشته است.

تهیه کننده “مل مل ” در ادامه افزود: دو آیتم ویژه جشنواره در برنامه داریم که توسط مل مل وگلی اجرا می شوند؛ بخش اخبار و حاشیه جشنواره که با زبان طنز مطرح می شود و بخش بعدی قصه گویی ست که هرروز در برنامه با کمک بچه های حاضر یک قصه پیشنهادی با پیام آموزنده خلق می شود و سپس قصه به یک فیلمساز سینمای کودک پیشنهاد می شود که اگر قابلیت داشت با تبدیل قصه به فیلمنامه؛ فیلمی در ژانر کودک تولید شود.
سلامیان در ادامه گفت: “تفکر نقادانه کودک” محور برنامه «مل مل» در جشنواره امسال خواهد بود. سعی در این است تا بچه هاآموزش ببنید شکل ظاهری و حتی محتوایی فیلم را نقد کنند و همچنین تشویق بشوند به کار خلاقانه، به طور مثال با ساخت فیلم کوتاه با اعضای خانواده توسط گوشی تلفن همراه در زمینه خلاقیت و پرورش آن کار کنند.

این تهیه کننده با بیان اینکه هر روز در برنامه یکی از فیلم های خوب جشنواره را معرفی خواهیم کرد در پایان افزود: برنامه «مل مل» از ۲۸ مرداد تا ۴شهریور هر روز به مدت ۵۴ دقیقه از محل جشنواره فیلم کودک و نوجوان در شهراصفهان ساعت ۱۶ روی آنتن خواهد رفت و فیلمسازان، بازیگران وهمچنین کودکان و نوجوانان شهراصفهان در برنامه حضور خواهند داشت.

 

 

 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی سیما