نمایش فیلم‌های ترمیم شده سینمای کودک

سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، میزبان بخشی با عنوان نمایش فیلم‌های ترمیم شده سینمای کودک ایران است.

به گزارش کودک‌پرس ،  در جشنواره امسال هفت اثر در بخش فیلم های مرمت شده سینمای کودک و پنج اثر در بخش فیلم های خاطره انگیز جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوانان به نمایش در می آید.

«ساز دهنی» به کارگردانی امیر نادری، «خانه دوست کجاست» ساخته عباس کیارستمی، «نیاز» به کارگردانی علیرضا داودنژاد، «داستان های شاهنامه» ساخته علی اکبر صادقی، «شهر موش ها» اثر مرضیه برومند، «دزد عروسک ها» به کارگردانی محمدرضا هنرمند و «پاتال و آرزوهای کوچک» ساخته مسعود کرامتی در بخش فیلم های ترمیم شده سینمای کودک جشنواره امسال در دو سینمای پردیس سینمایی چهارباغ (سالن چهلستون) و اصفهان سیتی سنتر ۴ به نمایش در می آید .
در جشنواره امسال بخشی هم به عنوان نمایش فیلم های خاطره انگیز در نظر گرفته شده که شامل فیلم های «یکی بود یکی نبود» به کارگردانی ایرج طهماسب، «خواهران غریب» ساخته کیومرث پوراحمد، «کلاه قرمزی» به کارگردانی ایرج طهماسب، «گربه آوازه خوان» ساخته کامبوزیا پرتوی و «شهر موش ها» اثر مرضیه برومند می شود. این فیلم ها قرار است در پردیس هنر اصفهان به نمایش دربیاید.

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور در شهر تاریخی اصفهان برگزار می شود.

 

 

 

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما