سه کودک فیلیپینی به طرز دلخراشی جان خود را از دست دادند

سه کودک ۶ تا ۸ ساله فیلیپینی که قصد بازی در داخل خودرو را داشتند به طرز دلخراشی جان خود را از دست دادند.

به گزارش کودک پرس ، سه کودک ۶ تا ۸ ساله فیلیپینی که قصد بازی در داخل خودرو را داشتند، به طرز دلخراشی جان خود را از دست دادند. این سه دختر پس از آنکه در داخل این خودرو گرفتار شدند، بر اثر گرمای ۳۵ درجه هوا دچار خفگی شده و جان باختند. اجساد بی جان ” آگاتا مورالس” و “شامل الگلا ” ۸ ساله به همراه ” پائولین مورالس” ۶ ساله در حالی در داخل این خودرو پیدا شد که آن‌ها ساعت‌ها برای خروج از آن تلاش کرده بودند.

گفته می‌شود این سه دختر عمو که با باز کردن درب خودرو به داخل آن رفته بودند، بر اثر قفل شدن درب در داخل آن گرفتار شدند. این حادثه روز دوشنبه و در استان “باتان” فیلیپین رخ داد. یکی از دوستان این سه دختر چهار ساعت بعد از آنکه این دختران جان خود را از دست دادند متوجه این حادثه شد. او بلافاصله “جسی مورالس”، پدر آگاتا را در جریان این حادثه قرار داد، اما تلاش‌های این مرد جوان برای نجات جان این سه دختر بی نتیجه ماند.
پدر داغدار در این مورد گفت: ” هیچ کدام از آن‌ها به علت گرمای زیاد داخل خودرو قادر به نفس کشیدن نبودند. ”  پلیس تحقیقات خود را در مورد این حادثه آغاز کرده است. پلیس قصد دارد سهل انگاری احتمالی این مرد به همراه همسرش در مرگ این سه دختر را مورد بررسی قرار دهد.
“دنیس اوربیستا”، رئیس پلیس محلی در این رابطه گفت: ” این مرد درب خودرو را باز کرد، اما برای نجات جان این سه دختر بسیار دیر شده بود. او آن‌ها را به بیمارستان منتقل کرد. پس از انجام آزمایش مشخص شد که هر سه دختر بر اثر خفگی گرمای داخل خودرو جان باخته اند. “
این رئیس پلیس با هشدار به خانواده‌ها افزود: ” والدینی که کودکان هم سن و سال قربانیان این حادثه دارند باید به صورت جدی مراقب فرزندان خود باشند. این کودکان به خاطر کنجکاوی با هر وسیله‌ای که در اطراف آن‌ها است بازی می‌کنند.”
انتهای پیام/