201613
25 اردیبهشت 1398
بیش از 50 هزار کودک فلسطینی از زمان اشغال این کشور توسط رژیم صهیونیستی زندانی شدند

طبق این آمارها از زمان اشغال کرانه باختری در سال ۱۹۶۷ تا کنون نزدیک به ۵۰ هزار کودک فلسطینی طعم زندان های صهیونیستی را چشیده اند.

به گزارش کودک پرس ، به نقل از گلوبال ریسرچ، طبق داده های آماری که اخیراً توسط کمیته فلسطینی امور مهاجران و زندانیان این کشور منتشر شده است بیش از ۵۰ هزار کودک فلسطینی از زمان اشغال این کشور توسط رژیم صهیونیستی زندانی شده اند.

طبق این آمارها از زمان اشغال کرانه باختری در سال ۱۹۶۷ تا کنون نزدیک به ۵۰ هزار کودک فلسطینی طعم زندان های صهیونیستی را چشیده اند. از سال ۲۰۰۰ میلادی تا کنون نیز بیش از ۱۶ هزار کودک نیز به این آمار اضافه شده اند.
این کمیته که به زبان عربی نادی الاسیر الفلسطینی خطاب می شود در سال های گذشته آمارهای مختلفی از جنایات رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و نوار غزه منتشر کرده است. طبق این آمارها از زمان اشغال کرانه باختری تا کنون نزدیک به ۶۰۰هزار شهرک نشین یهودی به مناطق اشغالی کرانه باختری و شرق بیت المقدس منتقل شده اند.
آمارها نشان می دهد بسیاری از عملیات های رژیم صهیونیستی توسط شهرک نشین ها انجام شده است. در سال های اخیر بعضی از شهرک نشین های افراطی مانع نمازهای جماعت فلسطینی ها در مسجد الاقصی می شوند.

از زمان اشغال سرزمین های فلسطینی رژیم اسرائیل بارها به خانه های فلسطینی در مناطق اشغالی حمله کرده و کودکان و نوجوانان را به جرم شرکت در تظاهراتی ضد صهیونیستی دستگیر کرده است.

انتهای پیام/
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین