201578
24 اردیبهشت 1398
برای کودکان بی‌بضاعت، امکان سفر تفریحی و درمانی رایگان فراهم شد

علی بابا با هدف تسهیل شرایط سفرهای درمانی و تفریحی کودکان بی‌بضاعت، با ارائه بلیط سفر و فراهم کردن محل اسکان کودکان در سفر، حامی اصلی مرکز خیریه سیمرغ شد.

به گزارش کودک پرس ، برند ملی سفر با ارائه بلیط اتوبوس، قطار و اتوبوس، شرایطی را فراهم کرده است تا کودکان بدون هیچ مشکلی به شهر مورد نظر برای درمان برسند.

در مورد سیمرغ باید بگوییم که این مرکز خیریه یک سازمان “خدمات رایگان سفر و اقامت بیماران و نیازمندان” است که خدمات آن در چند فاز به بیماران ارائه می‌شود که خدمات فاز نخست آن شامل حال کودکان به شرح زیر است:
– کودکان نوزاد تا ۱۸ ساله که نیاز به سفرهای درمانی دارند
– ارائه خدمات سفر و اقامت ۲۰ کودک و همراه تحت پوشش محک جهت سفر به مشهد مقدس در ماه
– ایجاد شرایط سفرهای چند روزه و زیارتی برای کودکان تحت پوشش مراکز حمایتی
– کودکانی که به اردوهای یک روزه دبستانی و پیش‌دبستانی می‌روند (این کار تحت عنوان مدرسه طبیعت و به صورت مداوم هر فصل یکبار انجام می‌شود)
– در فاز بعدی استفاده‌کنندگان از خدمات سیمرغ تمام بیماران بی‌بضاعتی خواهند بود که برای درمان یا تفریح نیاز به استفاده از خدمات حمل و نقل و اسکان دارند.
به صورت کلی، فعالیت اصلی سیمرغ در حوزه حمل و نقل کودکان بی‌بضاعت است و خدمات آن شامل حال بیمارانی می‌شودکه زیر مجموعه یک نهاد خیریه هستند. به این ترتیب تمام هزینه‌های حمل و نقل و اسکان این افراد از محل زندگی به محل درمان و… توسط سیمرغ تامین و پرداخت می‌شود. این امکانات شامل ارائه بلیط قطار، اتوبوس، هواپیما و انواع اقامتگاه به تناسب بودجه در دسترس سیمرغ است.
هدف سیمرغ این است که اولین مرکز خیریه در حوزه حمل و نقل در ایران باشد که در این مسیر از کمک علی بابا، برند ملی سفر استفاده کرده است.
آنچه موجب شده است علی بابا حامی اصلی این مرکز خیریه شود، خلق تجربه زندگی بهتر، ایجاد امکان سفر ویژه کودکان در شرایط دشوار و ارتقای سطح توانمندی‌های کودکان ازطریق سفر است.
علی بابا در کنار سیمرغ به نیازمندان کمک می‌کند تا نیازمندان زندگی شادتری داشته باشند. پس اگر کودک نیازمندی را می‌شناسید که برای درمان یا بازگشت انگیزه درمان نیاز به سفر دارد، سیمرغ را معرفی کنید.
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین