201575
24 اردیبهشت 1398
برگزاری بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی توسط کانون پرورش فکری استان یزد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد با اشاره به برگزاری ویژه برنامه نامداران در یزد گفت: بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در قالب این ویژه برنامه برگزار می شود.

به گزارش کودک پرس ، حسین پیغمبری از برگزاری نخستین ویژه برنامه نامداران در یزد خبر داد و اظهار داشت: در قالب این برنامه، مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی به همت آفرینش‌های ادبی و انجمن شاهنامه کانون پرورش فکری یزد برگزار خواهد شد.

وی افزود: این برنامه عصر بیست و ششم اردیبهشت ماه جاری، ساعت ۱۵:۳۰ در کتابخانه کودک مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون پرورش فکری یزد، واقع در خیابان مهدی، پارک وحشی بافقی برگزار می‌شود.
پیغمبری عنوان کرد: این ویژه برنامه، در ادامه سلسله نشست‌های شاهنامه خوانی که عصرهای پنجشنبه با هدف آشنایی با متون کهن و نیز هویت ایرانی و اسلامی و خوانش تخصصی ادبی، برگزار شده، به مناسبت روز فردوسی اجرا می‌شود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد با تاکید بر اهمیت آشنایی کودکان و نوجوانان با متون کهن ادبی و اشعار ارزشمند و شعرای نام‌آور شعر فارسی اظهار امیدواری کرد: در نشست‌های ویژه برنامه نامداران همچنین نشست‌های شاهنامه خوانی، شاهد حضور پرشور کودکان و نوجوانان یزد باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین