پویش «من یک حامی‌ام» اجرا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی از آغاز پویش من یک حامی‌ام با همکاری صداوسیما برای کمک به کودکان نیازمند این استان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، مجید الهی‌راد، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان‌شمالی، با بیان اینکه خیران می‌توانند با پیوستن به این پویش در طرح اکرم ایتام و محسنین مشارکت کنند، اظهار کرد: هر فرد می‌تواند با پذیرش یک یا چند کودک نیازمند و یتیم و واریز ماهانه ۲۰ هزار تومان حامی مادی و معنوی این کودکان شود.

وی با اشاره به اینکه خیران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این طرح عدد یک را به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۶۲۷ ارسال کنند و از نحوه اجرای آن مطلع شوند، افزود: همچنین شماره تلفن ۰۵۸۳۲۲۵۷۶۵۱ نیز آماده پاسخگویی به‌ تمامی سؤالات مردمی برای پیوستن به این پویش است.
وی ادامه داد: در مرحله اول اجرای این طرح بسیاری از مسئولان استانی از جمله فرمانده‌هان سپاه تمامی شهرستان‌های استان به این پویش پیوسته‌اند.
الهی‌راد با اشاره به کمک ۲۰ میلیارد تومانی مردم نیکوکار این استان در طرح اکرام ایتام و محسنین طی سال گذشته، گفت: هم‌اکنون ۱۷ یتیم و ۳۱۹ نفر از فرزندان محسنین حامی ندارند و نیازمند کمک خیران هستند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی با بیان اینکه هم ‌اکنون ۲۴ هزار و ۴۱۹ حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین با این نهاد همکاری دارند، اظهار کرد: در حال حاضر شش هزار و ۲۸۷ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد هستند.

منبع: ایکنا