اهدا ۴۸هزار بسته نوشت افزار به دانش آموزان گنبدکاووس توسط بانک آینده

بانک آینده ۴۸ هزار بسته نوشت افزار و لوازم التحریر به دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان گنبد کاووس در استان گلستان اهدا کرد.

به گزارش کودک پرس ، به دنبال بارش‌های شدید روزهای پایانی سال ۹۷ و آب گرفتگی و جاری شدن سیل اوایل امسال، بسیاری از دانش آموزان در مناطق سیل زده کشور لوازم آموزشی خود را از دست دادند؛ در مجموع بر اثر سیلاب، یکهزار دانش آموز در نقاط شهری و روستایی در گنبد کاووس دچار خسارت شدند.

بانک آینده در چهارچوب عمل به مسئولیت اجتماعی خود و برای ایجاد آرامش در میان کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آنها ۴۸ هزار بسته نوشت افزار و لوازم التحریر به دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان گنبد کاووس اختصاص داد.

کمال الدین نظر نژاد مدیر آموزش و پرورش گنبد کاووس در مراسم بزرگداشت هفته سلامت (۱ تا ۷ اردیبهشت) در این شهرستان اعلام کرد: توزیع این ۴۸ هزار بسته لوازم التحریر اهدایی بانک آینده میان دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان آغاز شده است.

بانک آینده بلافاصله پس از وقوع سیلاب اخیر به منظور تأمین وسایل نوشت افزار دانش آموزان در مناطق سیل زده، ١٠٠هزار بسته لوازم التحریر را آماده سازی و توزیع آن را با کمک جمعیت هلال احمر در مناطق سیل زده سراسر کشور آغاز کرده است.