198994
06 فروردین 1398
اتفاق شوم در پی سلفی دختر ۱۴ ساله در حمام+ عکس

دختر ۱۴ ساله حین سلفی گرفتن در حمام دچار برق گرفتگی شد.

به گزارش کودک پرس ، اشتباه مرگبار دختر نوجوان روس حین دوش گرفتن مرگ دلخراش او را رقم زد.

مرگ این دختر ۱۴ ساله هنگامی رخ داد که تلفن همراهش که در حال شارژ شدن بود ناگهان به داخل وان حمام سقوط کرد. یولیا ویوسوتسکایا پس از سقوط تلفن همراهش به داخل وان حمام دچار برق گرفتگی شد و جانش را از دست داد.

مادر یولیا که مشغول پختن غذا بود پس از آنکه به طولانی شدن زمان حمام دخترش مشکوک شد پس از باز کردن در حمام با صحنه‌ای وحشتناک روبرو شد. جسد بی جان این دختر نوجوان که دقایقی از مرگش گذشته بود از داخل وان حمام بیرون کشیده شد. والدین یولیا بلافاصله از اورژانس پزشکی درخواست کمک کردند، اما پس از معاینه اعلام شد که این دختر جانش را از دست داده است. این در حالی بود که تلفن همراه این دختر نیز در داخل وان حمام افتاده بود.

 

این سومین حادثه پیاپی طی اواخر سال گذشته تاکنون است که با وجود هشدار مقامات محلی در روسیه رخ می‌دهد. در ماه دسامبر نیز دختر نوجوانی با نام ارینا ریبنیکووا که ۱۵ سال داشت هنگامی که از تلفن همراهش حین شارژ شدن در حمام خانه اش در منطقه براتسک سیبری استفاده می‌کرد دچار برق گرفتگی شد و جانش را از دست داد.

همچنین دختر ۱۲ ساله دیگر اهل مسکوی روسیه با نام کسینیا که حین شارژ شدن تلفن همراهش در حال گوش دادن به موزیک بود نیز دچار برق گرفتگی شد و جان باخت.

پس از مرگ ارینا، یوری آگرافونوف، مدیر بخش الکترونیک رادیویی دانشگاه دولتی ارکوتسک گفت: آب رسانا یا هادی بسیار خوبی به شمار می‌رود. علت این حادثه این بود که پس از سقوط تلفن همراه به داخل آب جریان کمی ایجاد شد. اگر این تلفن با برق ۲۲۰ ولت شارژ نمی‌شد این حادثه رخ نمی‌داد.

 

 

 

 

منبع: سیتنا

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین