195654
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند کرمان خبر داد:

آموزش تفکیک زباله از مبدا در قالب نمایش عروسکی

مدیرعامل مدیریت پسماند کرمان از ارائه‌ آموزش‌های تفکیک زباله از مبدا در قالب نمایش عروسکی در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد انقلاب به دانش‌آموزان مدارس و مهدهای کودک خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، محمدرضا قربانی با اشاره به اینکه تفکیک زباله از مبدا و کاهش حجم زباله از اهداف سازمان مدیریت پسماند محسوب می‌شود، گفت: در این راستا آموزش‌های عملی مدیریت پسماند به کودکان به عنوان تاثیرپذیرترین قشر جامعه، امری مهم و ضروری است و به همین دلیل آن را در اولویت آموزش های سازمان قرار دادیم.

 وی ادامه داد: به همین منظور و با توجه به استقبال خوب شهروندان به ویژه مدارس و مهدهای کودک، در ایام نمایشگاه هر روز، در دو نوبت صبح و عصر دوره آموزش تفکیک زباله از مبدا برای کودکان در قالب نمایش عروسکی برگزار می شود.

قربانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل آموزش و پرورش استان در خصوص تعامل و همکاری با سازمان مدیریت پسماند شهرداری در راستای توسعه فرهنگ مدیریت پسماند، افزود: امیدواریم با تعامل و همکاری بتوانیم این دوره های آموزشی را به طور مداوم برگزار کنیم.

گفتنی است؛ آموزش‌های عملی مدیریت پسماند در قالب نمایش عروسکی در ایام نمایشگاه هر روز در شیفت صبح (دو نوبت ساعت‌های ۹ و ۱۱) و عصر (ساعت ۱۷) برای دانش آموزان مدارس و مهدهای کودک برگزار می شود.

منبع: مهر

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جدید ترین