194602
09 بهمن 1397
«هدیه اسرارآمیز» بر روی صحنه مرکز تئاتر کانون می‌رود

نمایش عروسکی «هدیه اسرارآمیز» به کارگردانی میثم یوسفی داستانی افسانه‌ای است که بار دیگر از ۱۴ بهمن در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری بر روی صحنه می‌رود.

به گزارش کودک پرس ، این اثر که از نمایش‌نامه دوازده ماه سال ساموئل مارشاک اقتباس شده است، روایت شاهزاده‌ای است که از مردم به مناسبت شب یلدا و شب تولدش و در ازای دریافت یک جایزه، طلب گل پامچال می‌کند.

هدیه اسرارآمیز که به قلم آتسا شاملو نوشته شده و ‍پیش‌تر نیز به روی صحنه مرکز تئاتر کانون رفته است، قرار است در ماه‌های بهمن و اسفند در ساعت ۱۸ میزبان علاقه‌مندان باشد.

براساس این گزارش محمدرضا حزینی به عنوان دستیار کارگردان، سینا ییلاق بیگی، علی پاکدست و مریم اقبالی به عنوان طراحان صحنه، لباس، ماسک و عروسک این اثر را همراهی کرده‌اند. مهرداد باقری ساخت دکور این نمایش را بر عهده داشته است.

علی پاکدست، مریم اقبالی، مهرنوش صادقیان، مریم رحمانی، هدی بخشوده، مینا پناه‌نجات و مه‌گل صابری به عنوان سازندگان عروسک و علی افشاری، مریم خاکسارتهرانی، عاطفه بحرالعلوم‌طباطبایی، لیلی حسینی، محسن قصری، شراره یوسفی به عنوان صداپیشگان و بازی‌دهندگان این نمایش را همراهی کرده‌اند.

گفتنی است دستیار دوم کارگردان و مدیر صحنه این اثر مهزاد فرشچی است.

همچنین رامین کهن به عنوان آهنگ‌ساز و آزاده فرهنگیان به عنوان شاعر دیگر عوامل این نمایش‌اند.

بر همین اساس، «هدیه اسرارآمیز» صبح‌ها با هماهنگی قبلی ویژه مهدهای کودک و مدارس و بعدازظهرها ساعت ۱۸ برای عموم در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و ذخیره بلیت با شماره‌های ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ و ۰۹۳۹۰۹۶۶۱۶۶ تماس بگیرند.

منبع: کانون پرورش فکری

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین