194599
09 بهمن 1397
اخاذی پسر شیطان صفت از دختر ۱۴ ساله با انتشار فیلم غیراخلاقی+ عکس

سرهنگ کاظمی از دستگیری پسر جوانی خبر داد که با تهدید اقدام به آزار و اذیت دختر نوجوان کرده است.

به گزارش کودک پرس ، سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار کرد: روز ۲۰ دی ماه سال جاری فردی با حضور در اداره پلیس فتای تهران از ماجرای شومی که برای دخترش رقم خورده بود پرده برداشت.

وی افزود: شاکی در اظهاراتش عنوان کرد که دخترم چندی قبل در یکی از کانال‌های تلگرامی با پسر جوانی که محسن نام دارد آشنا شده و بعد از اعتمادسازی دخترم را از خانه‌مان در منطقه جیحون بیرون کشید تا همدیگر را در خیابان ملاقات کنند.

 

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: ماموران در تحقیق از پدر دختر ۱۴ ساله متوجه شدند که پسر جوان پس از قرار خیابانی که با دختر نوجوان داشته به بهانه‌ای او را به خانه‌شان در منطقه جنت‌آباد کشیده و سپس با تهدید اقدام به آزار و اذیت دختر نوجوان کرده است.

وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که پسر فریبکار که از این اقدام شومش فیلمبرداری کرده پس از رهایی دختر ۱۴ ساله یک فیلم از صحنه‌های آزار و اذیتش برای این دختر ارسال کرده و با تهدید اقدام به اخاذی از او کرده است.

سرهنگ کاظمی اضافه کرد: دختر نوجوان نیز از ترس آبرویش و با توجه به تهدید‌های محسن در چند مرحله اقدام به سرقت طلا‌های مادرش کرده، اما وقتی متوجه می‌شود این اخاذی‌ها و تهدید‌ها پایانی ندارد برای رهایی از تهدید‌های پسر جوان از پدرش کمک خواسته است.

 

وی افزود: ماموران پلیس فتا تهران در تحقیقات پی‌بردند که دختر نوجوان در مجموع ۱۸۰ گرم طلا از مادرش به سرقت برده و در اختیار پسر جوان قرار داده است.

رییس پلیس فتا پایتخت: کارشناسان پلیس فتا تهران با توجه به شماره تلفن پسر جوان موفق به شناسایی خانه محسن در منطقه جنت آباد شدند و روز شنبه ۲۹ دی ماه در عملیاتی غافلگیرانه این جوان دستگیر شد.

وی افزود: پسر جوان ابتدا خود را بی‌گناه معرفی کرد، اما وقتی ماموران در بررسی گوشی موبایل وی فیلم صحنه تجاوز به دختر نوجوان را کشف کردند به ناچار لب به سخن باز کرد.

 

سرهنگ کاظمی خاطرنشان کرد: محسن ۱۹ ساله پس از اعتراف به اقدام شومش برای سیرمراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین