تربیت کودکان داعشی برای مقابله با نیروهای ایرانی در سوریه!

گروه تروریستی داعش به تازگی اقدام به انتشار تصاویر آموزش تروریستی کودکان در رقه، پایتخت خودخوانده خود در سوریه کرده است.

به گزارش کودک پرس   بر این اساس، این تصاویر که به وسیله کانال‌های مرتبط با تروریست‌‌های داعشی با عنوان “توله شیرهای خلیفه” منتشر شد. تروریست‌های داعشی خود را شیر تصور می‌کنند و کودکان تحت تعلیم تروریستی خود را با لقب “بچه شیر” معرفی کردند.

 

داعش

 

در ادامه این مطلب آمده است: تروریست‌های داعشی به تازگی تبلیغات زیادی بر روی کودکان سرباز خود می‌کنند. هفته گذشته داعش تصاویری از یک کودک که خود را علیه نیروهای پیشمرگه کرد منفجر کرده بود، منتشر کرد. تصاویر جدید پسربچه‌های تروریست را نشان می‌‌دهد که در حال ورزش شنا سوئدی و دراز نشست هستند.

 

داعش

 

در عین حال، خبرگزاری آرا اعلام کرد پس از آنکه تعداد قابل توجهی از تروریست‌های داعش از این گروه گریخته‌اند، داعش اقدام به جذب کودکان کرده است. این خبرگزاری می‌افزاید: داعش در ماه‌های اخیر ضربات شدیدی از سوی ائتلاف آمریکا و حملات هوایی خورده است. دادگاه شریعت و بیت المال که مقر فرماندهان تروریست های داعشی بود، بارها هدف جنگنده‌ها قرار گرفت.

 

داعش

 

این مطلب می‌افزاید: تصاویر دیگر از آموزش کودکان، آنها را در حال شیرجه زدن در آب نشان می‌دهد. واقعیت این است که فشار حملات علیه داعش از یک سو و ناتوانی این گروه در پرداخت مطالبات تروریست‌ها، آنها را مجاب به جذب کودکان تروریست کرده است.

 

5021492_779

 

در همین رابطه شبکه سی ان ان در گزارشی نوشت: در سال ۲۰۱۵ گروه تروریستی داعش نزدیک به ۴۰ درصد از اراضی تحت اشغال خود را در عراق از دست داد. سرزمین‌های شمال سوریه نیز که دارای زمین‌های کشاورزی مناسب و نفت بود، از چنگ داعش خارج شد. حملات هوایی علیه زیرساخت‌های نفتی تحت کنترل داعش، تراز مالی این گروه را منفی کرد. این درحالی بود که مقامات ارشد این گروه به هلاکت رسیدند و تجارت تروریست‌‌ها با ترکیه دشوار شد و انبار موجودی نقد داعش در بمباران هوایی از بین رفت.

 

5021493_711

 

در پایان این مطلب آمده است: داعش به کودکان به عنوان منابع ارزانی که قربانیانی بی‌پناه در برابر آتش خمپاره‌ها هستند، می‌نگرد. برخی دیگر از تصاویر تبلیغاتی منتشر شده داعش، کودکان یتیمی را نشان می‌دهد که آماده مبارزه در میدان جنگ هستند. اسب سواری به عنوان ورزشی که در اسلام روی آن تاکید فراوانی شده، یکی از مواردی است که تروریست‌های داعشی به کودکان آموزش می‌دهند.

 

5021495_994

 

داعش بارها برای رسیدن به مقاصد شوم خود از کودکان استفاده کرده است و این بار نیز پس از شکست‌های مفتضحانه، به زعم خود می‌کوشد نیروهای سوری و ایرانی را در سوریه مورد حملات انتحاری قرار دهد.

 

 

منبع:    افکار نیوز