نوجوان بوشهری رتبه نخست جشنواره قصه‌گویی را کسب کرد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: ‘نرگس حاجی‌زاده’ عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر برازجان رتبه نخست بخش ۹۰ ثانیه‌ای بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی را کسب کرد.

به گزارش کودک پرس ، زهره عالی نسب افزود: قصه این نوجوان بوشهری از میان هفت هزار قصه ۹۰ ثانیه ای و ۱۸۰ قصه راه یافته به بخش نهایی انتخاب شده است.
وی اظهار داشت: قصه زبان هنرمندانه ای برای تربیت و پرورش کودکان و نوجوانان است و و از این طریق می توان بسیاری از مهارت های زندگی را به کودکان منتقل کرد.
عالی نسب یادآور شد: داشتن نسلی متعهد و آشنا به حقوق شهروندی در آینده منوط به فعالیت های سازنده و اثر بخش امروز در بین کوکان است.
وی با اشاره به فعالیت قصه گویی درهمه مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: انتقال مفاهیم آموزشی در زمینه های مختلف شامل احترام به طبیعت، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و آشنایی به حقوق خود و دیگران از مسیر قصه گویی و انتقال تجربه ها بسیار آسان تر است.

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهرگفت: مراسم اختتامیه جشنواره قصه‌گویی شامگاه پنجشنبه ۲۹ آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

 

 

 

 

منبع: ایرنا