طراحان آثارشان را به دبیرخانه انجمن طراحی لباس و پارچه ارسال کنند

دبیر جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان گفت: دریافت آثار طراحان، برای شرکت در دومین جشنواره تنها ازطریق دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران امکان پذیر است.

به گزارش کودک پرس ، مینوپدرام دبیر دومین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان گفت: طراحان باید بامراجعه به سایت ایران مد ثبت نام کرده و پس از دریافت کد شیما،آثار خود را به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تحویل بدهند در غیر این صورت از پذیرفتن آثار ارسالی بدون کدشیما وثبت نام معذوریم.

وی با بیان اینکه تمام اطلاعات و شرایط شرکت در دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس  کودک و نوجوان در فراخوان ذکر شده است، اظهار کرد: فراخوان و اطلاعات مربوط به نوع شرکت در این جشنواره در کانال انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و سایت ایران مد اطلاع رسانی شده است .

وی تصریح کرد:طراحانی که تمایل دارند در بخش طراحی پارچه و  لباس کودک و نوجوان شرکت کنند می‌توانند آثار خود را به صورت نمونه لباس دوخته شده به صورت کالکشن (حداقل چهارتکه) به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران تحویل بدهند. همچنین در بخش طراحی لباس و تصویرگری نیز می‌توانند آثار خود را به صورت کالکشن و دارای شناسنامه ارایه دهند.

 

نایب رییس هیات مدیره انجمن طراحان لباس و پارچه ایران ادامه داد: ایجاد بستری مناسب به منظور کشف استعدادها و ترغیب طراحان جهت ارائه طرحهای نوین مطابق با استانداردهای بومی و فرهنگی در زمینه لباس کودکان ونوجوانان، معرفی توانمندی‌های بخش صنعت پوشاک در امر تولید لباس کودک ونوجوان و فراهم نمودن زمینه‌های ارتباط و تعامل بین طراحان و تولیدکنندگان این عرصه، از مهمترین اهداف برگزاری دومین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان است.

وی در زمینه بخش‌های مختلف جشنواره ملی طراحی لباس کودک و نوجوان، گفت: امسال بخش‌های جانبی و کاربردی زیادی را برای ایجاد خلاقیت طراحان در طراحی لباس کودک و نوجوان، نسبت به سال گذشته در نظرگرفته‌ایم. مسابقه زنده” از ایده تااجرا ” به صورت تیمی وانفرادی، ویترین ملی، برگزاری نشست ها و کارگاه های آموزشی با موضوع روانشناسی کودک، طراحی لباس کودک و نوجوان وغیره ازجمله بخش های مختلف دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان  است.

پدرام ادامه داد: دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان با همکاری انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و بنیاد ملی مد ولباس از ۱۵تا۲۳دی ماه سال جاری درفرهنگستان برگزار می گردد.

 

وی درپایان یادآورشد: طراحان، باید آثارخود را به همراه کد دریافتی شیما از سایت ایران مد به دبیرخانه انجمن طراحان لباس و پارچه ایران به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی ، نبش کوچه شیده ، پلاک ۱۰۵/۱طبقه اول ارسال کنند.

 

 

 

 

منبع: مهر