خالق «شکرستان» کارگردان جدید «کودک‌شو» شد

تهیه‌کننده «کودک‌شو» با اشاره به تغییرات جدیددر این برنامه، گفت: فصل جدید «کودک‌شو» با حضور کارگردان جدید در مرحله آماده‌سازی قرار دارد.

به گزارش کودک پرس ، به دنبال خداحافظی رضا مهرانفر به عنوان کارگردان با برنامه «کودک‌شو»، رضا نصیری تهیه‌کننده این برنامه به خبرنگار فرهنگی تسنیم، گفت: این روزها در حال آماده‌سازی فصل جدید «کودک‌شو» با حضور فواد صفاریان‌پور کارگردان جدید این برنامه هستیم که پیشتر او را به عنوان مجری و برنامه‌ساز تلویزیونی می‌شناسند.

وی درباره زمان قطعی پخش این برنامه، تأکید کرد:زمان قطعی روی آنتن رفتن «کودک‌شو» معلوم نیست اما سعی‌ بر این است که هرچه زودتر این برنامه را آماده پخش کنیم. این برنامه هیچ تغییری در زمان پخش ندارد و به همان روال گذشته شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۳ و روزهای جمعه ساعت ۲۱ روی آنتن خواهد رفت اما در محتوای برنامه تنوع و جذابیت‌هایی را ایجاد کرده‌ایم که بینندگان با تغییراتی دوباره پای تماشای برنامه «کودک‌شو» بنشینند.

رضا مهرانفر کارگردان فصل اول و دوم برنامه «کودک‌شو» درباره دلیل کناره‌گیری خود از این برنامه به خبرنگار فرهنگی تسنیم، گفت: بنده قراردادی امضاء کرده‌ام که مربوط به برنامه جدیدی در تلویزیون است و به تهیه‌کنندگی حسین هادیان‌فر در شبکه ایران‌کالا به زودی روی آنتن می‌رود. این برنامه چالش و تنوع جدیدی دارد که مایلم این فضا را نیز تجربه کنم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه «کودک شو»  برنامه موفقی شد و رکوردهای مختلفی را در جذب مخاطب شکست. برای تیم «کودک‌شو» در سری جدید نیز آرزوی موفقیت می‌کنم. از طرفی هم باید به این نکته اشاره کنم که خلاقیتی هم برای کودک‌شو۳ ندارم که شاید شخص جدید با یک فکر خلاق و ایده‌پرداز و نو بتواند مسیر «کودک‌شو» را بهتر ادامه دهد.

منبع: تسنیم