برترین کاراته‌کاران نونهال و نوجوان گیلان انتخاب شدند

برترین کاراته‌کاران رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان پسر استان گیلان جمعه شب برای حضور در المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشت معرفی شدند.

به گزارش کودک پرس ، در این دوره از رقابت ها ، زبده ترین کاراته کاران پسر رده های سنی نونهال و نوجوان گیلان تز شهرها و بخش های متخلف استان گیلان حاضر در اردو با هم در رشت به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها و در رده سنی نونهالان ، ابوالفضل براتیان در وزن ۳۶- کیلوگرم ، سپهر کامکار در وزن ۴۰- کیلوگرم ، محمدرضا اکبری در وزن ۴۵- کیلوگرم ، ابوالفضل نصیری در وزن ۵۰- کیلوگرم ، علی فلاح در وزن ۵۵- کیلوگرم و سیدراستین بلندکیش در وزن ۵۵+ کیلوگرم با برتری برابر حریفان خود مقام نخست را کسب کردند.
در رقابت های رده سنی نوجوانان نیز ، سینا غفوری در وزن ۵۲- کیلوگرم ، سیدمبین سادات صدیقی در وزن ۵۷- کیلوگرم ، رضا خادم در وزن ۶۳- کیلوگرم ، علی موسی زاده در وزن ۷۰- کیلوگرم و امیرحسین مهدی پور در وزن ۷۰+ کیلوگرم توانستند عناوین نخست رقابت های کاراته گیلان را به خود اختصاص دهند.

دبیر هیات کاراته استان گیلان در حاشیه این رقابت ها اظهار داشت: نفرات برتر این دوره از مسابقات در قالب تیم های کاراته نونهالان و نوجوانان پسر گیلان در المپیاد استعدادهای برتر ورزش ایران حضور می یابند.

حامد زیکساری افزود: رقابت های کاراته قهرمانی پسران استعدادهای برتر ورزش ایران از روز اول آذر ماه سال جاری به مدت ۲ روز با حضور زبده ترین کاراته کاران رده های سنی نونهالان و نوجوانان در ارومیه برگزار می شود.

 

 

 

منبع: ایرنا