از سوی سازمان مردم نهاد جوان باور کویر یزد، نقاشی ۱۷۰ متر کودکان به مناسبت ۱۳ آبان

از سوی سازمان مردم نهاد جوان باور کویر یزد و در حضور معاون استاندار و جمعی از مسئولین استان، کودکان بهادران مهریز به مناسبت ۱۳ آبان ماه نقاشی ۱۷۰ متری با موضوع گرامیداشت این روز و مبارزه با استکبار جهانی کشیدند.

به گزارش کودک پرس ، احمد طالبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در این رابطه گفت: به مناسبت بزرگداشت وقایع ۱۳ آبان مسابقه نقاشی و کاریکاتور به طول ۱۷۰ متر با مشارکت موسسه مردم نهاد جوان باور کویر و شوراها اسلامی و دهیاری های دهستان با حضور محمدعلی طالبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ،رستگاری فرماندار مهریز و جمعی دیگر از مسئولین در ورزشگاه شهدا بهادران برگزار شد.

وی افزود: در این برنامه فرهنگی که بر روی کاغذی به طول ۱۷ متر انجام شد، ۴۰۰ دانش‌آموز مشارکت داشتند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: آموزش هایی که حال حاضر در جامعه وجود دارد و جامعه هدف آن نوجوان و جوان هست کارایی و اثربخشی خود را از دست داده و باید دنبال روش نوین در این باره بود.

 

طالبی در ادامه خاطرنشان کرد: با همکاری با این موسسه تلاش داریم نحوه آموزش مبانی و مفاهیم انقلابی، اجتماعی را در قالب مسابقات، جشنواره ها و طرح های مشارکتی با نهاد های مدنی در آینده نزدیک اجرا کند.

 

 

 

 

منبع: پایگاه خبری ورزش و جوانان