نوجوان مهابادی قهرمان مسابقات تنیس روی میز کشور شد

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: ‘الینا رحیمی’ نوجوان شایسته این شهرستان موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلای مسابقات تنیس روی میز نوجوانان کشور شد.

به گزارش کودک پرس ، قرنی مصطفی پور افزود: تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشور با حضور بیش از ۹۰ نفر از ۳۲ استان طی سه روز گذشته به میزبانی کرمان برگزار شد.

وی ادامه داد: پنج ورزشکار در قالب تیم آذربایجان غربی در این مسابقات حضور داشتند که الینا رحیمی به عنوان نماینده این استان توانست با هشت پیروزی پیاپی مقام اول نوجوانان کشور را کسب کند.

وی اضافه کرد: ‘الینا رحیمی’ در فینال توانست «فرناز اسکندری» ملی پوش پینگ پنگ کشور از خوزستان را با نتیجه چهار بر یک مغلوب کند و عنوان قهرمانی را به دست آورد.
مصطفی پور یادآور شد: این ورزشکار مهابادی در رده جوانان نیز با ۲ پیروزی مقام هشتم تنیس روی کشور را در این مسابقات به خود اختصاص داد.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد بیان کرد: مسابقات قهرمانی تور ایرانی تنیس روی میز کشور حکم انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی را دارد.

 

«الینا رحیمی» متولد ۱۳۸۳ در مهاباد طی سه سال گذشته به عضویت تیم ملی تنیس روی میز کشور درآمده است و سابقه قهرمانی ایران و آسیای میانه را در کارنامه اش دارد.

 

 

 

 

منبع: ایرنا